مدافعان حرم، مدافعان ولایت هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: مدافعان حرم اهل بیت (س) مدافعان حریم ولایت هستندکه در راه ولایت و احیای اسلام ناب محمدی (ص) و دفاع از اسلام راستین پا در عرصه پیکار با دشمنان اسلام گذاشته اند.
مدافعان حرم، مدافعان ولایت هستند
 
 به گزارش «ایثار»‌ سردار سید جواد هاشمی با حضور در ویژه برنامه سیمای نور به مناسبت سالگرد دفن شهدای گمنام در محوطه صدا و سیمای مرکز قم گفت: جهادگران با دو بال انتظار و عاشورا حرکت می کنند و از حریم اسلام دفاع می کنند،‌ بال عاشورا که همان فرهنگ ایثار و شهادت طلبی است و بال انتظار که زمینه سازی ظهور و مبارزه با ستمگران و دشمنان اسلام است و هر دو در راستای دفاع از ولایت است.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تکیه بر ولایت به پیروزی رسید و امروز همه اقشار زیر پرچم ولایت به وحدت می رسند و در راستای حفظ استقلال، ‌آزادی و دفاع از جمهوری اسلامی گام بر می دارند. مدافعان حرم اهل بیت (س) مدافعان  حریم ولایت هستندکه در راه ولایت و احیای اسلام ناب محمدی (ص) و  دفاع از اسلام راستین پا در عرصه پیکار با دشمنان اسلام گذاشته اند.
هاشمی اضافه کرد: در تمامی  وصایای شهدا  می بینیم که چقدر بر حفظ وحدت  بر محور ولایت تاکید کرده اند،‌ این رمز  پیروزی است و دشمنان این را به خوبی می دانند و لذا در این چهار دهه تمام توان خویش را در این حوزه به کار گرفته اند.
وی ادامه داد: امروز ما میراث دار فرهنگی 1400 ساله هستیم فرهنگی که از اهل بیت (ع) به ما رسیده است،‌ فرهنگ عزت و استقلال خواهی،‌ فرهنگ هیهات من الذله،‌ امروز خانواده شهدا و ایثارگران در ادامه راه شهدا همچنان در صحنه ایستاده اند تا دشمنان نتوانند خدشه ای به نظام وارد سازند.
وی با گرامی داشت روز بزرگداشت شهید در 22 اسفند و با اشاره به برنامه های مختلف در استان به همین مناسبت افزود: در آستانه سال نو  گلزارهای استان برای مراسم تحویل سال نو آماده سازی شده است. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 199831