تمدید زمان ثبت نام فراخوان جذب هیئت علمی غیر پزشکی دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰
مدیر کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هیئت علمی در رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تا 20 فروردین 1396 تمدید شد.
تمدید زمان ثبت نام فراخوان جذب هیئت علمی غیر پزشکی دانشگاه آزاد
 
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه با اعلام این خبر گفت: مهلت این فراخوان تا پایان اسفندماه 95 اعلام شده بود که خوشبختانه این زمان تا 20 فروردین ماه 96 تمدید شد. لذا دانشجویان و متقاضیان شاهد و ایثارگر واجد شرایط تا زمان یاد شده فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://jazb.iau.ir نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای تعامل و همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین تحقق اهداف مندرج در اساسنامه طرح شاهد و اجرای مناسب بند «ز» ماده 44 قانون برنامه پنجم و ماده 71 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران جلسات متعددی برگزار کرده است که ان شاءالله شاهد جذب حداکثری ایثارگران در هیئت های علمی کشور در این دوره از فراخوان خواهیم بود.
مدیر کل آموزش بنیاد به متقاضیان توصیه کرد: به دلیل عدم تمدید مجدد این فراخوان بعد از ۲۰ فروردین ضروری است نسبت به ثبت نهایی درخواست خود اقدام کنند، زیرا در غیر این صورت تقاضای این عزیزان به طور خودکار از سامانه حذف خواهد شد.
فقیه در پایان یاد آور شد: برابر ماده 71 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مکلف هستند حداقل 10 درصد اعضای هیئت علمی مورد نیاز خود را از جامعه ایثارگران مشمول این قانون جذب کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199860