داخلی صفحه یزد خبر
 
فرزندان شاهد باید در مسیر پدران خود حرکت کنند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵
گروه فرهنگی: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: فرزندان شاهد باید در مسیر پدران خود حرکت کنند.
فرزندان شاهد باید در مسیر پدران خود حرکت کنند
 
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ظهر امروز در مراسم جشن دیدار با پدران آسمانی با تاکید بر لزوم ادامه دادن راه شهدا اظهار کرد: فرزندان شاهد باید در مسیر پدران خود حرکت کنند و خلف صالحی برای پدران عزیز خود که حق بزرگی به گردن همه ما دارند باشند.
امام جمعه یزد تصریح کرد: گاهی بیان می شود که باید کار فرهنگی انجام دهیم، درست است که باید کار فرهنگی انجام داد ولی محل و چگونگی آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است و یادگاران عزیز شهدا باید به خوبی رسالت خود در این زمینه را به انجام رسانند.
وی با بیان اینکه الان برای جلوگیری از فروپاشی خانواده ها لازم است که برنامه ریزی دقیق و مناسب انجام شود افزود: یکی از مصادیق حقوق شهروندی بحث جلوگیری از فروپاشی خانواده ها است که برنامه ریزی دشمن برای فروپاشی بنیان خانواده است.
امام جمعه یزد بیان کرد: دشمن الان تلاش بسیار زیادی می کند که جوانان ما را از راه درست گمراه کرده و فروپاشی خانواده ها، دوری از خانواده و ارتباط با حیوانات را در بین جوانان ترویج کند.
ناصری با تبریک ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی(ع) نامگذاری این مناسبت به نام پدر را نشان از اهمیت و جایگاه این نعمت الهی است که همه ما در هر پست و مقامی باید نسبت به پدران خود ادای احترام کنیم.
یادآور می شود اجرای برنامه های شاد فرهنگی هنری و تجلیل از تعدادی از پدران شهدای والامقام  از دیگر بخش های این مراسم بود.
منبع: بنیاد شهید و امورایثارگران یزد
کد مطلب: 201303
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...