دیدار مدیرکل بنیاد اردبیل با فرماندار و امام جمعه خلخال
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
مدیرکل بنیاد در سفر به شهرستان خلخال با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
دیدار مدیرکل بنیاد اردبیل با فرماندار و امام جمعه خلخال
 
به گزارش «ایثار»، علی منصور لکورج روز دوشنبه 28 فروردین 96 در سفر به شهرستان خلخال با هدف رسیدگی و حل مشکلات جامعه ایثارگری و پی گیری مسائل فرهنگی و مرمت و بازسازی گلزارهای منور شهدا با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
وی در این دیدار رسیدگی به تقاضا و مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگران و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی را از مهمترین اهداف بنیاد عنوان کرد و خواستار حمایت معنوی ائمه جماعت از برنامه های این نهاد مقدس شد.
وی افزود: در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه های مختلفی بویژه در ایام خاص برگزار می شود که در ماه آینده به مناسبت روز کارگر، معلم و روز جانباز مراسم های ویژه ای خواهیم داشت که جهت نهادینه شدن اهداف این برنامه ها به همکاری و تعامل بیشتر با ائمه جمعه نیاز است.
منصور لکورج ساماندهی و نگهداری از مزار مطهر شهدا را از برنامه های اولویت دار در شهرستان خلخال عنوان و اظهار کرد: در صورت همکاری مسئولان عالی شهرستانی به امید خدا این مسائل در مدت زمان کمتری به سرانجام می رسد.
مدیرکل بنیاد استان و همراهان همچنین با بابائی فرماندار شهرستان خلخال دیدار کردند. فرماندار خلخال در این دیدار خدمت به جامعه ایثارگری و خانواده های معظم شهدا را تکلیف مردم بویژه مسئولان دانست و بیان کرد: جلسات شورای مشورتی و کارگروه گلزارها طبق برنامه برگزار و برای اجرای مصوباتش تلاش می شود.
وی در خصوص ساماندهی مزار مطهر شهدای خلخال اظهار کرد: با مشارکت دستگاه های اجرایی، شهردار و دهیاران بر اساس طرح بنیاد مزارهای مطهر به مرور مرمت و به امید خدا در سال جاری تمامی مزارهای شهدای این شهرستان ساماندهی می شود.
وی با بیان اینکه یادواره های شهدا و دیدارها از جامعه ایثارگری با محوریت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و با مشارکت دستگاه های اجرایی طبق برنامه ریزی انجام می شود، بیان کرد: در بحث اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر نیز مذاکره و تعاملاتی با واحدهای تولیدی انجام شده و تلاش می شود از ظرفیت این بخش ها استفاده شود.
حجت الاسلام رشتبری امام جمعه شهرستان خلخال نیز در دیدار با مدیرکل بنیاد با قدردانی از حضور مدیر و کارکنان بنیاد استان در خلخال گفت: توجه بیشتر به خانواده های شهدا و ایثارگران هر روز باید بیشتر از گذشته باشد چرا که آنان ولی نعمتان جامعه هستند و نباید هیچ زمان احساس کنند جامعه و مسئولان آنها را فراموش کرده اند.
وی تصریح کرد: خانواده های شاهد و ایثارگر باید در راس برنامه های فرهنگی و اجتماعی باشند و در برنامه ریزی و هماهنگی های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، صبر، اسقامت و ایثار خانواده های معظم شهدا به طور واقعی به جامعه انتقال یابد.
امام جمعه خلخال خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران مرجع و نماد جامعه ایثارگری است لذا برنامه ریزی و اجرای هرگونه مراسم فرهنگی، دیدار از خانواده های گرانقدر شاهد و ایثارگران باید با هماهنگی و حضور این نهاد مقدس باشد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 201743
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...