معاون توسعه مدیریت بنیاد:
ارتقاء دانش کارکنان و اشراف بر قوانین از مهم‌ترین اهداف دوره‌های آموزشی بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران ارتقاء سطح دانش و توانایی کارکنان و اشراف بر قوانین و مقررات را از مهم‌ترین اهداف دوره‌های آموزشی جانشین پروری بنیاد شهید و امور ایثارگران «مبین 2» عنوان کرد.
ارتقاء دانش کارکنان و اشراف بر قوانین از مهم‌ترین اهداف دوره‌های آموزشی بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی در دوره آموزشی جانشین پروری بنیاد شهید و امور ایثارگران «مبین 2» که با حضور معاونان و مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع فرهنگی ایثار استان البرز برگزار شد، گفت: ارتقاء سطح دانش و توانایی کارکنان و اشراف بر قوانین و مقررات موضوعی است که بر اساس دستور رییس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب این دوره آموزشی پیگیری می‌شود.
وی ادامه داد: تغییر و اصلاح لازمه تحول نظام اداری است و این موضوع جز با هوشمندسازی سازمان محقق نمی‌شود، سازمان هوشمند، آموزش پذیر و یادگیرنده است و این آموزش باید به یادگیری سازمان تبدیل شود.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران یکی از اصلی‌ترین اصول مدیریتی را اعتماد به کارکنان دانست و گفت: مدیران باید بیاموزند که به افراد پایین‌دست خود نیز اجازه مدیریت کردن بدهند، زیرا با این کار مدیران نسل‌های بعدی را پرورش می‌دهند.
میرمرادی افزود: این دوره‌ها از 25 فروردین‌ماه در مجتمع ایثار کردان کرج آغاز شده تا 20 مردادماه 1396 در 9 دوره 7 روزه و با حضور هزار و 161 نفر برگزار خواهند شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201744