برنامه هاي روز جانباز در شأن و جايگاه اين عزيزان برگزار شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۰
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت: جانبازان داراي عزت و عظمت و احترام هستند لذا برنامه هاي روز جانباز به گونه اي باشد كه در شأن و جايگاه اين عزيزان برگزار شود.
برنامه هاي روز جانباز در شأن و جايگاه اين عزيزان برگزار شود
 
به گزارش «ايثار»، نخستين جلسه شوراي معاونان بنياد مازندران عصر روز سه شنبه بيست و نهم فروردين ماه با حضور مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران برگزار شد.
در اين جلسه عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران با اشاره به پيام نوروزي مقام معظم رهبري و نامگذاري امسال به سال «اقتصاد مقاومتي - توليد و اشتغال» و ضرورت اشتغال ايثارگران گفت: همه ما بايد تلاش كنيم تا فرمايشات رهبري معظم را در جهت عملياتي كردن اشتغال پايدار در جامعه بويژه براي ايثارگران عزيز فراهم کنیم.
وي افزود: همسان سازي و ارتباط با دستگاهها در راستاي جذب و اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر از جمله موارد مهمي است كه بايد در سال جديد مورد توجه بيشتري قرار گيرد.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران با اشاره به ضرورت برنامه ريزي و سرعت بخشيدن فعاليت ها اظهار داشت: بايد با همت مضاعف و كار و كوشش، فعاليت ها و برنامه هاي اجرايي را در بنياد سرعت ببخشيم و كارها را با برنامه ريزي مشخص، سرعت عمل بالا و دقت نظر بيشتر انجام دهيم.
رضايي با اشاره به برنامه هاي بزرگداشت روز جانباز گفت: جانبازان داراي عزت و عظمت و احترام هستند لذا برنامه هاي روز جانباز به گونه اي باشد كه در شأن و جايگاه اين عزيزان برگزار شود.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران بر لزوم تسريع در ساماندهي گلزارهاي شهدا با در نظر گرفتن شاخص هاي شهرستاني به روز كردن امور درماني ايثارگران، نظام آراستگي اداري، پر رنگ كردن برنامه هاي فرهنگي، تكريم ارباب رجوع و... تأكيد کرد.
در اين جلسه هر يك از معاونان نقطه نظرات خود را در ارتباط با حوزه هاي تخصصي بيان كردند. 
انتهاي پيام/
کد مطلب: 201756
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...