الگوگیری از منش و سیره شهدا یک فرهنگ انقلابی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهدا و ایثارگران بهترین الگو برای همه ما هستند، اضافه کرد: الگوگیری از منش و سیره شهدا یک فرهنگ ارزشی و انقلابی است.
الگوگیری از منش و سیره شهدا یک فرهنگ انقلابی است
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و حجت الاسلام ابراهیم تشکری مدیرکل بنیاد با خانواده معظم شهید والامقام «ابراهیم پوربهی» دیدار و گفتگو کردند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و حضور با برکت آنان مايه سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران بهترین الگو برای همه ما هستند، اضافه کرد: الگوگیری از منش و سیره شهدا یک فرهنگ ارزشی و انقلابی است.
آیت الله صفایی بوشهری با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خاطرنشان کرد: شهدا در مسیر پاسداری از ارزش های اسلامی و دینی حرکت کردند و ایثار شهیدان برای ما مقدس و زنده است.
حجت الاسلام ابراهیم تشکری نیز در این دیدار با بیان این که راه امام(ره) و شهدا همان صراط مستقیم و راه انقلاب است گفت: شهدا مظهر ایثار و الگوی کاملی برای مسئولین و مردم بوده و سرمشقی برای همه هستند.
وی افزود: دیدار با خانواده های معظم شهدا به معنای تجدید میثاق با  آرمان های آنان و همان ادامه راه امام راحل است و شجره سرسبز انقلاب با خون شهدا آبیاری گشته است لذا ارج نهادن به مقام شهدا و احترام به خانواده های  معظم شهدا و ایثارگران از اهم امور بلکه در رأس آن هاست.
مدیرکل بنیاد با بیان این که افتخار ما خدمت به خاندان معزز شاهد و ایثارگر است، ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا، برای مسئولان روحیه بخش و موجب دلگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است.
وی با اشاره به وظیفه مسئولان در خدمت رسانی بهتر به جامعه ایثارگران اظهارکرد: هیچ پاداش و تقدیری نمی‌تواند کار بزرگ شهدا و ایثارگران که همان بذل جان و نثار خون خویش در راه سرافرازی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است را جبران نماید.
تشکری در پایان تاکيد کرد: مديران دستگاه های اجرايی برای تلاش بيشتر در راه خدمت گزاری برای مردم نيازمند دعای خانواده شهدا هستند و با حضور در کنار اين بزرگواران انرژی و روحيه بیشتری برای خدمت رسانی مي گيرند.
لازم به توضیح است در پایان این دیدار با اهدا لوح سپاس از خانواده معظم شهید والامقام «ابراهیم پوربهی» تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201812
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...