نشست کمیته طرح تکریم ارباب رجوع بنیاد گیلان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۱
نشست کمیته طرح تکریم ارباب رجوع بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان برگزار شد.
نشست کمیته طرح تکریم ارباب رجوع بنیاد گیلان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در نشست کمیته طرح تکریم ارباب رجوع بنیاد با بیان اینکه ایجاد رضایت مندی در ارباب رجوع باید به عنوان رکن اصلی خدمت در بنیاد باشد، گفت: مشاركت‌ تمامی پرسنل در اجراي‌ طرح‌ تكريم‌ ارباب‌رجوع‌ براي‌ رسيدن‌ به‌ اهداف‌ سازمان‌، ضروري‌ است‌.
وی افزود: این امر نیاز به دستور العمل و راهکارهای پیچیده ندارد و اگر تمامی کارمندان وظایف محوله را به درستی انجام دهند، قطعا رضایت مندی جامعه ایثارگری را در پی خواهد داشت.
پاکاری با اشاره به حرکت به سوی ارائه خدمات الکترونیکی و برخط اظهار داشت: رویکرد جدید مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد مبنی بر راه اندازی سامانه های مجازی به دنبال تکریم و تسریع در روند خدمت رسانی می باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان بر نظارت مستمر و انجام بازرسی های کارگروه طرح تکریم در بازه های زمانی مشخص از شهرستانها تاکید کرد.
وی با اشاره به اینکه ارباب رجوعان بنیاد شهید و امور ایثارگران از قشر خاصی هستند، گفت: کارکنان باید از سعه صدر، حلم و بردباری، عطوفت و مهربانی برخوردار باشند، تا بتوانند با ارباب رجوع برخورد توام با احترام و عطوفت و در خور شان و مقام آنان کنند.
مدیرکل در ادامه اظهار داشت: طرح تکریم جامعه شاهد و ایثارگر و جلب رضایت ارباب رجوع یکی از طرح‌های هفت گانه تحول اداری است که به منظور بالا بردن سطح رضایت ارباب رجوع و ارتقای سطح کارآمدی نظام اداری در میان سایر طرح‌های تحول اداری توجه بیشتری را به خود معطوف داشته است.
حسن کمالی معاون توسعه مدیریت بنیاد استان نیز در این جلسه گفت: طرح تکریم جامعه شاهد و ایثارگر و جلب رضایت ارباب رجوع در میان سایر طرح‌های تحول اداری توجه بیشتری را به خود معطوف داشته است.
وی افزود: مشاركت‌ همه افراد سازمان‌ در اجراي‌ طرح‌ تكريم‌ ارباب‌رجوع‌ براي‌ رسيدن‌ به‌ اهداف‌ سازمان‌، ضروري‌ است‌ و آمادگي‌ كاركنان‌ براي‌ پاسخگويي، مقدمات‌ توسعه پايدار را فراهم‌ مي‌سازد. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 201823
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...