یاد شهدا را چراغ هدایتی برای خود و فرزندانمان قرار دهیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: باید یاد شهدا را چراغ هدایتی برای خود و فرزندانمان قرار دهیم.
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد و آیت‌الله حسینی همدانی نماینده‌ ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ کرج در قالب طرح سپاس با خانواده شهید «حسین فهمیده» و جانبازان سرافراز 70 درصد «شکیبا مهر، نعمتی و بابایی» دیدار و گفتگو کردند.
ابراهیم طاهرنژاد در دیدار با پدر گرامی شهید والامقام حسین فهمیده ضمن گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا از انقلاب اسلامی تا کنون بیان داشت: شهدا به ما نیاز ندارند، ما به یاد آن‌ها نیاز داریم تا ره گم نکنیم و باید یاد شهدا را چراغ هدایتی برای خود و فرزندانمان قرار دهیم.
وی در ادامه بابیان اینکه خدمت خالصانه و بی‌منت روش و منش شهدا بود یادآور شد: بازگو کردن خاطرات شهدا سبب زنده نگه‌داشتن یاد این بزرگ‌مردان است که با رشادت‌ها و فداکاری‌های خود برگ زرینی را در دفتر زندگی خود رقم زدند و امروز یاد شهدا خود مروج فرهنگ ایثار و شهادت است و الگو گیری از این فرهنگ سبب ارائه‌ خدمت بی‌منت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
حاضرین در پایان با تجلیل از صبر خانواده‌های شهدا و ایثارگران کسانی که پای آرمان‌های خود ایستادگی کردند یک‌بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201826