دعای خیر شهدا پشتوانه‌ مسیر خدمت به ایثارگران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دعای خیر شهدا را پشتوانه و محرک مسیر خدمت به ایثارگران دانست و گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خدمت به بهترین خلق خداست.
دعای خیر شهدا پشتوانه‌ مسیر خدمت به ایثارگران است
 
به گزارش  «ایثار»، دومین نشست شورای اداری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بعدازظهر چهارشنبه 30 فروردین‌ماه با حضور ابراهیم طاهر نژاد مدیرکل، معاونین، مشاورین و جمعی از روسای ادارات در سالن جلسات این اداره کل تشکیل و در مورد موضوعات مختلف بحث و تبادل‌نظر لازم صورت گرفت.
ابراهیم طاهرنژاد در این نشست دعای خیر شهدا را پشتوانه‌ مسیر خدمت به ایثارگران دانست و گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خدمت به بهترین خلق خداست و پاسداری از ارزش‌های نظام اسلامی که به سبب خون شهدا و ایثارگری ایثارگران حاصل‌شده است، وظیفه‌ کوچکی در قبال این‌همه رشادت‌ها و ازجان‌گذشتگی‌ها است که در این راه دعای خیر شهدا می‌تواند ضمن ایجاد انگیزه‌ لازم مسیر خدمت به جامعه‌ هدف را هموار کند.
وی در ادامه بابیان اینکه روشنی چراغ انقلاب وابسته به ارتباط آن با خانواده‌های شهدا و ایثارگران است اظهار داشت: اگر  ارتباط ما با شهدا و خانواده‌های معظم آنان قطع شود ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب فراموش‌شده و زمینه برای ورود افراد مخرب به عرصه بازخواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان ضمن تشکر از زحمات تمامی خادمان شهدا در استان البرز خاطرنشان ساخت: ما باید تمام تلاش و همت خود را بکار ببندیم تا ارزش‌ها و آرمانهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حفظ شود و با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سبب بیمه شدن نظام اسلامی در برابر تهدیدات دشمنان شویم که این مهم همت و تلاش مضاعف خادمان شهدا را طلب می‌کند تا با دعای نورانی شهدا بتوانیم راه شهدا را ادامه داده و سبب عزت پیش از پیش کشور شویم.
شایان‌ذکر است بحث بازسازی گلزارهای شهدا، تکریم ارباب‌رجوع، تقویت طرح سپاس، گرامی داشت مراسم روز جانباز و ... از مسائلی بود که در این جلسه در مورد آن تصمیم‌های لازم اتخاذ شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 201832