داخلی صفحه یزد خبر
 
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران میبد:
عزت و افتخار نظام اسلامی مرهون رشادت‌ها و مجاهدت‌های جانبازان و ایثارگران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۵
مسئولان شهرستان میبد در آستانه فرا رسیدن روز جانباز در دیدار با تعدادی از جانبازان این شهرستان از صبر و استقامت آنان تجلیل کردند.
عزت و افتخار نظام اسلامی مرهون رشادت‌ها و مجاهدت‌های  جانبازان و ایثارگران است
 
 به گزارش ایثار یزد، مسئولان شهرستان میبد در آستانه فرا رسیدن روز جانباز با حضور در منزل تعدادی از جانبازان بفروئیه ضمن ارج نهادن به رشادت‌های آن عزیزان در طول دوران دفاع مقدس از صبر و استقامت آنان تجلیل کردند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران میبد در این دیدارها با تاکید بر اینکه وجود جانبازان سندی محکمی بر این مدعاست که مردم همیشه و در هر مشکلی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آب و خاک کشور آماده هستند گفت: به طور حتم عزت و افتخار نظام اسلامی مرهون رشادت‌ها و مجاهدت‌های  جانبازان و ایثارگران است.
محمدرضا صادقی همچنین با تاکید بر اینکه راهی که ایثارگران انتخاب کردند، امتحانی الهی بوده و به طور حتم اجر آنها در پیشگاه خداوند متعال محفوظ است افزود: همه ما مرهون رشادت‌های شهدا و جانبازان هستیم از این رو همواره باید قدردان آنان باشیم.
وی با برشمردن شجاعت‌های شهدا، جانبازان و رزمندگان اسلام در طول دفاع مقدس گفت: آنان در طول هشت سال دفاع مقدس با دلاوری‌ها و از خود گذشتگی، ایمان راسخ و فداکاری را به نمایش گذاشتند.
کد مطلب: 202425
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...