داخلی صفحه یزد خبر
 
جشن میلاد قمر بنی هاشم(ع) در آسایشگاه جانبازان یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴
به مناسبت فرارسیدن چهارم شعبان روز جانباز جشن میلاد قمر بنی هاشم(ع) در آسایشگاه جانبازان یزد برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار یزد" جشن میلاد قمر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس(ع) امروز دوشنبه در مرکز توانبخشی ثامن الائمه جانبازان یزد  با حضور جانبازان و جمعی مسئولان دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان در این مراسم با بیان خاطراتی از رشادتهای جانبازان سرافراز در دوران دفاع مقدس از صبر و استقامت این اسوه های صبر و مقاومت تجلیل کرد.
احمد ابراهیمی تاکید کرد: اگر امروز ما در امنیت کامل مسائل مختلف خود را پیگیری می کنیم همه به برکت ایثار و ازخودگذشتگی شهدا, جانبازان و آزادگان است و ما باید قدردان این نعمت باشیم.
وی با اشاره به برنامه های مختلف بنیاد در راستای بزرگداشت مقام جانباز اضافه کرد: ما وظیفه داریم در مناسبتهای مختلف با اجاره برنامه های متنوع فرهنگی و هنری گوشه ای از رشادتهای جانبازان و ایثارگران را به اطلاع مردم قدرشناس میهن اسلامیمان برسانیم.
ابراهیمی اجرای طرح پایش سلامت و همچنین طرح عیادت را از برنامه های بنیاد شهید در راستای ارتقای سطح سلامت جانبازان عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد یزد از برگزاری جشن میلاد در سطح شهرستانهای تابعه خبر داد و افزود: تجلیل از علمداران حماسه توسط ائمه جمعه, برگزاری مسابقه دوچرخه سواری, اعزام جانبازان به سفرهای سیاحتی زیارتی و تجلیل از جانبازان شاغل در ادارات از جمله برنامه هایی است که به مناسبت گرامیداشت روز جانباز در سطح استان اجرا خواهد شد.
قرائت دکلمه و اجرای برنامه های شاد فرهنگی هنری از دیگر برنامه های این مراسم بود.
کد مطلب: 202918