داخلی صفحه یزد خبر
 
کتابخانه سردار شهید کمال دهقانی افتتاح شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹
کتابخانه سردار شهید کمال دهقانی به همت مادر شهید در دبیرستان پسرانه صادقیان فیروزآباد میبد افتتاح شد.
کتابخانه سردار شهید کمال دهقانی افتتاح شد
 
به گزارش "ایثار یزد" همزمان با اعیاد شعبانیه، نمازخانه و کتابخانه سردار شهید کمال دهقانی در دبیرستان پسرانه صادقیان فیروزآباد میبد از توابع استان یزد افتتاح شد.
در این مراسم که با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران،  مدیر آموزش و پرورش و خانواده این شهید والامقام برگزار شد، فرماندارمیبد در سخنانی با تجلیل از رشادتهای شهدا و ایثارگران در صخنه های مختلف، مشارکت در امور عام المنفعه را در امتداد حرکت ایثارگران شهدا دانست.
حسین فلاح از حضور چشمگیر خیران در احداث آموزشگاه و پروژه های آموزشی خیری قدردانی کرد و افزود : موفقیت دانش آموزان شهرستان میبد در سایه حرکت های خداپسندانه خیرین است.
وی با تاکید بر لزوم بسط و گسترش این فرهنگ غنی که ریشه در تعالیم انسان ساز اسلام ناب محمدی دارد، تصریح کرد: خانواده های معظم شهدا علاوه بر ایثار و بذل عزیزان خود در راه اعتلای میهن اسلامی با حضور در اقدامات خیری بیش از گذشته روح بزرگ خود را به منصه ظهور می رسانند.
گفتنی است تکمیل و تجهیز این دو پروژه در زیربنای 320 مترمربع بالغ بر 3 میلیارد ریال هزینه داشته که خانم سلطان قاسمی فیروزآبادی مادر سردار شهید کمال دهقانی آنرا تامین کرده است.
 
کد مطلب: 204881
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...