داخلی صفحه گیلان خبر
 
بیانیه بنیاد شهید وامورایثارگران استان گیلان درخصوص اهمیت شرکت درانتخابات
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در پیامی با تاکید بر ضرورت شرکت همه آحاد مردم ایران بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در انتخابات روز 29 اردیبهشت گفت: شرکت در انتخابات سهیم شدن در یک حماسه بزرگ است که با حضور اقشار مختلف مردمی شکل می‎گیرد و در دفتر تاریخ ماندگار می‎شود.
به گزارش ایثار گیلان، در این پیام  با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات برای اقتدار بیشتر نظام لازم و ضروری است آمده است: يكي از مهمترين ابزارهاي مشاركت سياسي مردم و تحقق نظام « جمهوري اسلامي » عرصه انتخابات مختلف مي باشد كه اگر با دورانديشي و اتخاذ تدابير و مقدمات آن از سوي مسئولان و ساير دست اندركاران عملي شود مي تواند « جمهوري اسلامي » را در برابر تمامي توطئه ها بيمه نموده و از آسيبها و خطرات داخلي و خارجي مصون دارد. انتخابات تجلي حضور و مشاركت سياسي مردم و عرصه تحقق اراده ملت براي تعيين سرنوشت خويش است از اينرو انتخابات داراي اهميت و جايگاه بلندي است و مردم نقش بزرگي در ايفاي اين رسالت و تكليف بزرگي بر دوش خواهند داشت .
  معمار کبیر انفلاب حضرت امام(ره ) درباره اهميت حضور و شركت مردم در انتخابات مي فرمايند : « اين وظيفه اي است الهي، وظيفه اي است ملي، وظيفه اي است انساني ،وظيفه اي است كه ما بايد به آن عمل بكنيم و همه مان بايد در انتخابات شركت بكنيم . با توجه به اين اهميت و نقش حضور مردم در صحنه انتخابات است كه بايد همت و تلاش تمامي مسئولان دست اندركاران كانديداها و رسانه ها به اين امر معطوف شود كه با اقدامات سنجيده و تدابير لازم و فضاسازي مناسب زمينه هاي حضور حداكثري مردم در انتخابات را فراهم ساخته تا موجب اميد بيشتر دوستداران و نااميدي و شكست دشمنان اسلام را فراهم نمايند.
وعده همه ما برحسب سفارش امام عزیز (ره) مقام معظم رهبری ووصیت شهیدان انقلاب اسلامی : جمعه 29 اردیبهشت ماه  ، پای صندوقهای رای با تعیین سرنوشت مان درساختن ایرانی اسلامی ، آباد ومترقی ان شاا..     
                                                         عبدا .. پاکاری
                                 مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان
کد مطلب: 205064