داخلی صفحه یزد خبر
 
جوانان انقلابی الگوی ایستادگی برابر طاغوت را ترسیم کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۶
گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در پیامی به مناسبت سالگرد قیام ۱۵ خرداد آورده است: جوانان انقلابی الگوی ایستادگی برابر طاغوت را ترسیم کردند.
جوانان انقلابی الگوی ایستادگی برابر طاغوت را ترسیم کردند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در پیامی به مناسبت سالگرد قیام ۱۵ خرداد آورده است: نیمه خرداد یادآور به سوگ نشستن ملت ایران در غم فراق بنیانگذار انقلاب اسلامی همچنین یادآور آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است که با لبیک گفتن به رهبری فرزانه خود خمینی کبیر(ره) الگوی ایستادگی در برابر رژیم‌های طاغوتی وابسته به اجانب را برای ملت‌های مستضعف جهان ترسیم کردند.
۱۵ خرداد یادآور روزی است که ملت مسلمان ایران در دفاع از ارزش‌های اسلامی و ولایی سینه سپر کردند و در مقابل آماج گلوله‌های رژیم سفاک پهلوی سرافرازانه ایستادند تا اسلام و ارزش‌های ناب اسلامی باقی و ماندگار باشد.
اگر امروز شاهدیم که روحیه قیام در رگ‌های عدالت‌خواهان جهان جریان یافته است و هر روز امید به خروشی فراگیر بر ضد مستکبران جهان را پر رنگ‌تر می‌کند همه به برکت ایثار و از خودگذشتگی جوانان ایران اسلامی است تا آنجایی که پیام انقلاب با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادی خواهان جهان نفوذ کرده و در حال به ثمر نشستن است.
بی شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم به شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی کرده‌اند.
بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد با ادای احترام به روح پرفتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والای مقام قیام پانزدهم خرداد سال ۴۲ از عموم مردم شریف و شهید پرور دارالعباده دعوت می کند با شرکت در مراسمی که به این مناسبتها برگزار می شود تجدید بیعتی مجدد با امام راحل و آرمانهای والای شهدا داشته باشند.
کد مطلب: 206881