پیاده سازی روش شهدا موجب بیمه شدن انقلاب می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: پیاده سازی روش و منش شهدا سبب بیمه شدن انقلاب و نظام می شود.
پیاده سازی روش شهدا موجب بیمه شدن انقلاب می شود
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن هنرمند در مراسم عزاداری حضرت علی (ع) و شب قدر گفت: حضرت علی (ع)، همه عمر خود را برای اجرای عدالت و دفاع در طبق اخلاص گذاشت و به واسطه تحقق این مهم بوده که شهید راه عدالت شد.
هنرمند در مراسم سوگواری و عزاداری به مناسبت سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی(ع)  و شب قدر که با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر در حسینیه شهدای اراک برگزار شد، با اشاره به مقام و منزلت امیرالمومنین(ع) گفت: پیاده سازی روش و منش شهدا سبب بیمه شدن انقلاب و نظام  می شود.
وی گفت: شب قدر، به این جهت قدر نامیده شده که جمیع مقدرات بندگان در تمام سال، در آن شب تعیین می‌شود در آن شب، مقدرات یک سال انسانها تعیین می شود. در واقع بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بهره‌برداری و نتیجه‌گیری از ماه رمضان و رسیدن به درجات عالی معنویت و استفاده از آهنگ عفو عمومی لیالی قدر است.
وی افزود: باید قدر این ماه مبارک و شب‌های قدر را درک کنیم تا بتوانیم نهایت استفاده را از هر لحظه این ماه و این شب ها داشته باشیم تا بتوانیم توشه آخرت را برای خود مهیا کنیم و سعادت دنیا و آخرت را نصیب خود گردانیم.
هنرمند با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال ایجاد توطئه بر عليه کشور است گفت: برای مقابل با توطئه های دشمنان باید دشمن شناس باشيم و نسبت به توطئه های دشمنان در مقاطع مختلف حساس باشيم.
وی تصریح کرد: ما در این سال‌ها سختی‌های فراوانی متحمل شده‌ایم تا انقلاب اسلامی را به ثمر برسانیم و نمی‌توانیم با سهل انگاری آن را دچار مشکل سازیم.
هنرمند تصریح کرد: پیامبر اسلام(ص) فرمودند خداوند تبارک و تعالی برای برادرم، علی (ع) آنقدر فضیلت قرار داده که شمارش آن را فقط خدا می‌داند. هرکس فضیلتی از فضائل او را بازگو کند و به آن اعتراف نماید، خداوند گناهان گذشته و آینده‌اش را بیامرزد، هر چند به اندازه جن و انس گناه کرده باشد. و هرکس فضیلتی از فضائل علی(ع) را بنویسد، تا آن نوشته باقی است، فرشتگان برای او طلب آمرزش می کنند.
حجت‌الاسلام هنرمند ضمن بیان سخن مقام معظم رهبری درخصوص جایگاه و مقام حضرت علی(ع) گفت: امیرالمومنین(ع) برترین و بزرگترین پیشاهنگ و منادی و سردار و مجاهد راه اسلام است. او برای اسلام زندگی کرد، برای اسلام شهید شد و نور و پرتو مشعل وجود او تا امروز، در راه اسلام پرتو افشانی کرده است.
وی افزود: حضرت علی (ع)، همه عمر خود را برای اجرای عدالت و دفاع از خود در طبق اخلاص گذاشت و به واسطه تحقق این مهم بوده که شهید راه عدالت شد.
هنرمند در پایان با تاکید بر ولایتمداری برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: عموم جامعه از جمله مسئولین باید پشت سر ولایت
فقیه حرکت کنند و مطیع دستورات مقام معظم رهبری باشند تا بتوانیم کشوری امن پر نشاط و دور از فتنه‌های داخلی و خارجی باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208300