امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان داشت: شهدای مدافع حرم و خانواده های آنان نور چشم ما هستند و امنیت امروز ما مدیون خون این شهدای عزیز است.
امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، عابدین عابدی مقدم با اشاره به دستور معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 9 مشهد مقدس اظهار کرد: ملاقات با خانواده های شهدای مدافع حرم فقط با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران باید انجام شود.
عابدی مقدم با اشاره به آمادگی هر گونه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان با خبرگزاری ها و جراید کثیر الانتشار، افزود: امیدواریم که رسانها در اجرای مفاد این بخشنامه اهتمام لازم و جدی را پیش بینی کنند.
وی افزود: شهدای مدافع حرم و خانواده های آنان نور چشم ما هستند و همه امنیت امروز ما مدیون خون این شهدای عزیز است و لذا تلاش های تحریف گرایانه برخی از دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی نمی تواند ما را از توجه به خانواده شهدای مدافعین حرم که مهم ترین مولفه و عنصر اقتدار جبهه مقاومت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، لحظه ای دور کند.
وی تاکید کرد: بنیاد با تمام ظرفیت با همکاری سایر دستگاه ها در خدمت خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، مخصوصا شهدای مدافع حرم می باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی ادامه داد: مردم ایران عزیز به خوبی می دانند که امنیت درون کشور امروز مرهون جانفشانی مدافعان حرم در خارج کشور است و لذا در جهت پیشگیری از برخی مشکلات برای مدافعان حرم و خانواده های آنان هماهنگی در دیدار ها به نظر لازم و ضروری است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208320