سردار انصاری خبر داد:
عضویت خانواده شهدای حوادث اخیر در صندوق قرض‌الحسنه شاهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس هیئت‌امنای صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: خانواده‌های شهدای مدافع حرم، شهدای ترور، شهدای منا و شهدای مبارزه با اشرار و تروریست‌ها به عضویت صندوق قرض‌الحسنه شاهد درمی‌آیند.
عضویت خانواده شهدای حوادث اخیر در صندوق قرض‌الحسنه شاهد
 
​به گزارش «ایثار»، سردار محسن انصاری در مجمع سالیانه صندوق قرض‌الحسنه شاهد که با حضور اعضای هیئت امناء، هیئت‌مدیره و نمایندگان موسسه حسابرسی مفید راهبر برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اظهارنظر مطلوب از سوی موسسه مفید راهبر پیرامون عملکرد صندوق در سال 1395، از مدیرعامل، هیئت‌مدیره و مدیران و کارکنان این صندوق تشکر می‌کنم که توانستند ارزیابی مطلوب را دریافت کنند، ضمن آنکه عملکرد صندوق از نظر ریالی 16 درصد بیشتر از هدف‌گذاری سال 1395 در اعطای تسهیلات به خانواده ایثارگران است.
وی افزود: صندوق قرض‌الحسنه شاهد در سال 1395 با پرداخت 130 هزار فقره وام به ارزش بیش از 1400 میلیارد ریال موفق به ثبت رکورد در حوزه پرداخت تسهیلات در طول 20 سال فعالیت خود شده و فقط 66 درصد فعالیت صندوق از نظر ریالی طول 5 سال گذشته بوده است که نشان از عملکرد موفق صندوق در این دوره بود که ان شاءالله رضایت جامعه ایثارگری را جلب کرده است.
سردار انصاری در پایان گفت: خانواده‌های شهدای جدید و شهدای حوادث اخیر شامل شهدای مدافع حرم، شهدای ترور، شهدای منا، شهدای مقابله با اشرار و تروریست‌ها برابر روال موجود با دریافت اولین حقوق از بنیاد به عضویت صندوق قرض‌الحسنه شاهد درآمده و می‌توانند از خدمات این صندوق بهره‌مند شوند.
در این جلسه عملکرد صندوق در سال 1395 مورد ارزیابی قرار گرفت و با اعلام حسابرس قانونی، صندوق قرض‌الحسنه شاهد برای سومین سال متوالی موفق به اخذ وضعیت مطلوب شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208380