فداکاری شهدا باعث سربلندی ایران شده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: امروز در ایران اسلامی فداکاری شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس سبب عظمت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
فداکاری شهدا باعث سربلندی ایران شده است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند در جلسه با عوامل برنامه زنده «قبول باشه» در صداوسیمای مرکزی گفت: امروز در ایران اسلامی فداکاری شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس سبب عظمت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
حجت‌الاسلام هنرمند گفت: بقا و ماندگاری نظام اسلامی مرهون فداکاری خون شهدا و ایثارگران و خانواده های ایشان است.
هنرمند با اشاره به مفتخر بودن بنیاد به خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، تأکید کرد: بنیاد در دو حوزه خدماتی و مباحث فرهنگی، خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را عهده دار است. 
وی افزود: بنیاد دو رسالت سنگین را عهده دار است و آن رسیدگی به امور خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی تأکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت و حرکت در مسیر الی الله همواره باید در جامعه زنده و تازه باشد. باید به راه شهدا اهمیت دهیم و این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم تا اگر زمانی نیاز به دفاع داشتیم نیروهای جوان عزیز در کشور آماده دفاع باشند.
هنرمند با بیان این که شهدا عزت و سربلندی ایران اسلامی را در دنیا محقق کردند، خاطرنشان کرد: رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس سبب آرامش و آسودگی خیال ملت ایران اسلامی شده است.
وی اضافه کرد: مسئولیت سنگین دیگر بنیاد در خصوص بازماندگان شهداست که باید به نحو شایسته ای مورد تجلیل و تکریم قرار گیرند که برنامه های صدا و سیما می تواند یکی از این موارد تجلیل باشد.
 هنرمند  با بیان این که  خانواده های شهدا جزء پرافتخارترین خانواده های ایرانی هستند، گفت: صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا الگوی بزرگ است و خانواده بزرگ شهیدان انقلاب اسلامی به عنوان یک افتخار بزرگ برای جامعه محسوب می شوند.
حجت‌الاسلام هنرمند شهدای ایران اسلامی را نماد اقتدار و بصیرت دانست و خاطرنشان کرد: شهدای والامقام ایران اسلامی در دوران هشت سال جنگ تحمیلی با روحیه ای خاص و جانانه هرگز اجازه دست درازی به خاک وطن را به دشمنان ندادند.
وی با بیان این که شهدا با ایثار در راه نظام و انقلاب از جان خود گذشتند تا آرامش را به ما هدیه کنند، گفت: امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همگان باید در مسیر گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی تلاش کنند و ادامه دهنده راه و افکار و اهداف شهدای والامقام باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208405