تکریم ایثارگران در راس امور و برنامه ها باشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
مدیرکل بنیاد قزوین با اشاره به اهمیت تکریم ارباب‌رجوع گفت: مراجعان ما از خانواده‌هایی هستند که با ایثار عزیزترین افراد خانواده خود، دین بزرگی به گردن جامعه دارند، لذا تکریم آنها باید در راس امور و برنامه‌ها باشد.
تکریم ایثارگران در راس امور و برنامه ها باشد
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین بنیاد استان با اشاره به اهمیت تکریم ارباب‌رجوع گفت: مراجعان ما از خانواده‌هایی هستند که با ایثار عزیزترین افراد خانواده خود، دین بزرگی بر گردن جامعه دارند، لذا تکریم آنها باید در راس امور و برنامه‌های ما باشد.
وی با بیان اینکه پیگیری امور جامعه ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن باید در دستور کار کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین باشد، گفت: بررسی امور آنها در این نهاد باید به نحوی انجام شود که در زمان مورد نظر نتیجه مربوطه حاصل شود.
در این جلسه همچنین نحوه‌ معرفی جامعه هدف به بانک‌های عامل جهت دریافت وام مسکن و عملکرد بانک‌های مختلف در ارایه‌ خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران مورد بررسی قرار گرفت.
از دیگر مصوبات این نشست، اجرای مستمر تماس‌های تلفنی کارکنان با جامعه هدف در راستای اجرای طرح سپاس بود.
استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر و راه‌های بین شهری جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر موارد مصوبات این نشست بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208408