داخلی صفحه یزد خبر
 
فرهنگ ایثار و شهادت راه سعادت را برویمان باز کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در یادواره شهدای عملیات رمضان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت راه سعادت را برویمان باز کرد.
فرهنگ ایثار و شهادت راه سعادت را برویمان باز کرد
 
به گزارش "ایثار یزد" حجت الاسلام نقیبی در یادواره شهدای والامقام عملیات رمضان که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و پایگاه مقاومت بسیج ثارالله برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این عملیات تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت راه سعادت را برویمان باز کرد و باعث تعالی جوانان این مرز و بوم شد.
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان یزد با اشاره به توطئه های نرم دشمنان اسلام افزود: با شکست دشمن در جبهه نظامی اینک در تلاشند با تمسک به حربه های فرهنگی جوانان و نوجوانان را از مسیر انقلاب اسلامی خارج کنند که این مسئله وظیفه ما را سنگین تر می کند.
وی تاکید کرد: جبهه کفر هیچ گاه نمی تواند بپذیرد مسلمانان در منطقه استراتژیک خاورمیانه قدرت بگیرند بنابراین وقتی شاهد اقتدار ایران اسلامی است با انواع و اقسام فتنه ها در صدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بر می آید.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این مراسم با بیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس از ایثار و شجاعت رزمندگان اسلام در دفاع از کیان جمهوری اسلامی تقدیر کرد.
سردار حسین دقیقی خاطر نشان کرد: اینکه کشوری بدون سلاح و تجهیزات در حالی که تازه انقلابی عظیم را پشت سر گذاشته در برابر رژیم بعث عراق که از سوی قدرت های استکبار جهان همگونه حمایت می شد جانانه ایستادگی کرد, نشان از ایمان و اعتقاد راسخ به خداوند متعال و داشتن روحیه مقاومت و شکست ناپذیری است.
 
کد مطلب: 208418