داخلی صفحه یزد خبر
 
اطلاعیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت روز جهانی قدس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با صدور اطلاعیه از مردم شهید پرور دارالعباده برای شرکت در راه پیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
اطلاعیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت روز جهانی قدس
 
به گزارش "ایثار یزد"  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با صدور اطلاعیه از مردم شهید پرور دارالعباده برای شرکت در راه پیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
در این اطلاعیه آمده است:
قدس قبله اول مسلمین جهان سالهاست که زیر چکمه های صهیونیست بین الملل و اسرائیل غاصب ، مورد شدیدترین شکنجه ها و نسل کشی ها قرار دارد . این جنایات درحالی صورت می گیرد که مجامع به اصطلاح پشتیبان حقوق بشر در سکوت کامل نظاره گر این فجایع انسانی هستند و اسرائیل را فقط روی کاغذ آن هم به شکلی بسیار محتاطانه محکوم می کنند .
دریغ فریاد رسی برای ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین که هیچ پناهی ندارند و به جز درگاه باری تعالی و تعداد اندکی از حکومتهای شیعی و ملت مسلمان منطقه با هیچ کس نمی توانند اعتماد کنند و حتی دولت به اصطلاح فلسطینی هم ضد آنان عمل می کند .
با ابتکار بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نامگذاری شده تا حق طلبان مسلمان در این روز در حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین فریاد آزادی خواهی سر دهند .
بنیاد شهید و امورایثارگران از عموم مردم خداجوی دارالعباده به ویژه خاندان مکرم شهدا و ایثارگران دعوت می نماید با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب اعلام و هم دردی خود را با ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند .
 
کد مطلب: 208598