داخلی صفحه قم خبر
 
​اطلاعیه بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم به مناسبت روز قدس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
روز قدس فریاد حمایت از حقوق بشر اسلامی است،‌ حمایت از زنان و مردان و کودکان بی دفاعی که یک قرن است با شجاعت و شهادت ،‌با دستهای خالی در برابر متجاوزان صهیونیستی ایستاده اند تا از سرزمین خویش ،‌قدس شریف دفاع نمایند.
​اطلاعیه بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم به مناسبت روز قدس
 
در آستانه روز قدس بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم ضمن دعوت از جامعه ایثارگران، اطلاعیه ای را به شرح ذیل منتشر کرد:
 به فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی "روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم(ص) می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم."
امام خمینی (ره) با دور اندیشی و درایت، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را یکسال پس از پیروزی انقلاب روز قدس نامید و این مساله اهمیت این روز را می رساند، روزی که ملتهای آزاده در برابر ابرقدرتها بایستند و فریاد آزادی سر دهند،‌اکنون بعد از 38 سال از نامگذاری این روز بزرگ هر ساله بر جمعیت دفاع از قدس شریف افزوده می شود،‌این حضور میلیونی باعث می شود تا مساله قدس و تجاوز اشتغالگران هیچگاه فراموش نشود و همه ملتهای آزاده در صدد آزادسازی قبله اول مسلمین باشند.
بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم ضمن گرامی داشت این روز بزرگ که نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی است،‌ از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که همواره در صف مقدم حضور در صحنه های دفاع از اسلام و ارزشهای اسلامی بوده اند، دعوت می کند تا روز جمعه دوشادوش سایر روزه داران در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس شرکت نموده و نفرت و انزجار خویش را از تجاوز و کشتار ملت مظلوم فلسطین و دفاع از آزادی قدس شریف اعلام دارند.
 
 
کد مطلب: 208620