داخلی صفحه یزد خبر
 
عظمت و اقتدار میهن اسلامی مرهون خون شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
گروه فرهنگی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: عظمت و اقتدار میهن اسلامی مرهون خون شهداست و ما وظیفه داریم شکر این نعمت را به جای آوریم.
عظمت و اقتدار میهن اسلامی مرهون خون شهداست
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد صبح امروز در جمع کارکنان این نهاد با اشاره به فضائل ماه مبارک رمضان، اظهار امیدواری کرد که توشه ارزشمندی برای یوم الحسرت خود ذخیره کرده باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد شهدا را نگین درخشان ایران زمین خواند و افزود: عظمت و اقتدار میهن اسلامی مرهون خون شهداست و ما وظیفه داریم شکر این نعمت را به جای آوریم.
ابراهیمی همپنین با اشاره به سالگرد واقعه هفتم تیر تصریح کرد: شهید مظلوم دکتر بهشتی و یاران باوفایش قربانی مزدوران تروریستی شدند که تاب تحمل خدمات صادقانه آنان را به اسلام و انقلاب اسلامی نداشتند.
وی با بیان خاطراتی از شهدای یزدی این واقعه یادآور شد: مردم داری و تقید به اسلام ناب محمدی از ویژگیهای بارز خاندان پاکنژاد به ویژه شهیدان دکتر سیدرضا و سید محمد پاکنژاد بوده و هست و مردم دارالعباده هیچ وقت این بزرگواری آنان را از یاد نخواهد برد.
مدیرکل بنیاد یزد رضایتمندی جامعه هدف را از اهداف اصلی بنیاد دانست که سرلوحه کار خادمان شهدا بوده و هست و باید تلاش کنیم آن را ارتقا دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را باعث واکسینه شدن جامعه عنوان کرد و اظهار کرد: با توجه به مسائل و مشکلاتی که جامعه با آن دست به گریبان است تمسک به این فرهنگ غنی راه نجات جامعه از تباهی و انحراف خواهد بود.
 
 
 
کد مطلب: 209434