داخلی صفحه یزد خبر
 
سی و پنجمین سالگرد شهادت شهید صدوقی در یزد برگزار می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷
سی و پنجمین سالگرد شهادت آیت الله شهید صدوقی و ششمین سالگرد ارتحال یادگار برومندش امام جمعه فقید یزد حجت الاسلام والمسلمین محمد علی صدوقی شنبه 10 تیرماه در یزد برگزار می شود.
سی و پنجمین سالگرد شهادت شهید صدوقی در یزد برگزار می شود
 
به گزارش "ایثار یزد" یازدهم تیر ماه یادآور عروج یگانه مردی است که در پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری مبارزین و انقلابیون یزدی نقشی انکار ناپذیر داشت به همین مناسبت سی و پنجمین سالگرد شهادت آیت الله شهید صدوقی و ششمین سالگرد ارتحال یادگار برومندش امام جمعه فقید یزد حجت الاسلام والمسلمین محمد علی صدوقی شنبه 10 تیرماه در مسجد روضه محمدیه یزد برگزار می شود.
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید صدوقی و یادگار برومندش امام جمعه فقید یزد از عموم مردم ولایتمدار دارالعباده برای شرکت در این مراسم دعوت کرد.
در این اطلاعیه آمده است:
یازده تیر ماه سالروز عروج شهید آیت ا... صدوقی ، دانشمند فرزانه ای که امام عزیز او را فقیهی فداکار و خدمتگزاری متعهد می دانست و خاطرات رهبری های خردمندانه او در سالهای مبارزه را تداعی می نماید از راه می رسد بزرگ مردی که همواره در صحنه های پرشور انقلاب حضوری فعال داشت و در دستگیری از محرومان و مستضعفان از هیچ کوشش دریغ نمی ورزید .
عالم عاملی که ددمنشان دیوسیرت ، حضورش را سدی درمقابل اهداف پلید خـــود می دانستند و با دسیسه ای ناجوانمردانه او را از مردم گرفتند و نه تنها امت اسلامی بلکه انقلاب عظیم را از فیض حضورش محروم نمودند .
مردم داری و دستگیری از محرومان از خصوصیات بارز خاندان صدوقی بود و هم شهید محراب و هم فرزند برومندش قبل و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، سرکشی و دستگیری از محرومان و مستضعفان جامعه را سرلوحه و اولویت اصلی خود می دانستند .
بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامیداشت سالگرد شهادت آن عزیز همیشه جاوید و همچنین سالگرد ارتحال یادگار شهید محراب امام جمعه فقید یزد حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمدعلی صدوقی از عموم مردم شهید پرور استان به ویژه خانواده معظم شهدا و سلسله جلیله روحانیت دعوت می نماید در مراسمی که شنبه 96/4/10بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد برگزار خواهد شد شرکت نموده و با آرمانهای والای شهدا وامام شهیدان تجدید میثاق نمایند .

 
کد مطلب: 209487