داخلی صفحه یزد خبر
 
تجلیل از ایثارگران ادای احترام به ایثار آنان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
رئیس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان یزد در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: تجلیل از ایثارگران ادای احترام به ایثار آنان است.
تجلیل از ایثارگران ادای احترام به ایثار آنان است
 
به گزارش "ایثار یزد" حجت الاسلام والمسلمین نقیبی در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان با اشاره لزوم تکریم ایثارگران و خانواده های آنان تصریح کرد: تجلیل از ایثارگران ادای احترام به ایثار آنان است که با هدف حفظ استقلال و امنیت کشور تمام یا بخشی از هستی خود را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کردند.
رئیس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان یزد افزود: شهدا و جانبازان گرانقدر برای دفاع از عقیده, اسلام و انقلاب اسلامی جان برکفانه در صف مجاهدان راه حق قرار گرفتند و ما از ایشان صبر و اخلاص را آموختیم.
احمد نقیبی با اشاره به توطئه های روزافزون استکبار جهانی علیه ملت ایران اظهار کرد: هرچه ایام پیروزی شکوهمند ملت ایران در بهمن 57 و خلق حماسه هشت ساله می‌گذرد و انقلاب اسلامی ایران ریشه‌دارتر می‌شود، استکبار جهانی و اعوان و انصارش کینه بیشتری نسبت به ایران پیدا می‌کند.
وی خاطر نشان کرد: ملت قدرشناس ایران به خوبی می داند اگر امروز در فضایی امن و آرام زندگی می کند همه مرهون شجاعت و ایثار دلیرمردانی است که برای حفظ اقتدار و امنیت کشور دست از جان عزیز خود کشیدند.
رئیس بنیاد یزد تنها راه ایستادگی در برابر دشمنان را مقاومت دانست و با بیان اینکه این مقاومت هزینه دارد، اضافه کرد: اوضاع منطقه را اگر مشاهده کنیم به خوبی ارزش کار بزرگ جوانانمان در دوران دفاع مقدس را درک می کنیم که هرچند ما بسیاری از عزیزانمان را در راه ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی از دست دادیم لکن این بهای سنگینی است که برای حفظ امنیت و تداوم انقلابمان پرداختیم.
نقیبی با تاکید بر لزوم حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: ما باید در ادامه راه ارزشمند شهدا با حرکت در مسیر آن عزیزان پاسدار دستاوردهای سترگ آنان باشیم و اجازه ندهیم دشمن با فتنه های خود به وحدت ما خللی وارد کند.
کد مطلب: 209527
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...