داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون حقوقی رئیس جمهور در یزد:
یادواره های شهدا مجالس احیای مواریث ارزشمند جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۲
معاون حقوقی رئیس جمهور در مراسم سالگرد شهید صدوقی گفت: یادواره های شهدا مجالس احیای مواریث ارزشمند جامعه است.
یادواره های شهدا مجالس احیای مواریث ارزشمند جامعه است
 
به گزارش ایثار یزد مراسم سی و پنجمین سالگرد شهید آیت الله صدوقی(ره) و  ششمین سالیاد ارتحال امام جمعه فقید یزد  شنبه شب با حضور نماینده ولی فقیه در استان, استاندار, مسئولان و اقشار مختلف مردم دارالعباده در پایگاه انقلاب مسجد روضه محمدیه برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین انصاری در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید صدوقی گفت: یادواره های شهدا مجالس احیای مواریث ارزشمند جامعه است و شهدا به همه تعلق دارند همانطوریکه بسیج، سپاه و ولایت فقیه به همه تعلق دارند و به گروه و جناح خاصی مربوط نمی شوند ما باید برای معرفی این میراث گرانبها به جامعه تلاش کنیم.
معاون حقوقی رئیس جمهور افزود: ملت ایران با وحدت و همدلی و ولایتمداری توطئه های دشمنان را در 38 سال گذشته در ابعاد مختلف با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
وی با تبیین تحولات انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس و فعالیت های تروریستی دشمن در به شهادت رساندن شخصیت های ارزشمند نظام مانند شهید بهشتی و شهید صدوقی (ره) ادامه داد: باید همواره با الگوبرداری از شهیدان در راه تحقق اهداف و آرمان های مقدس نظام فعالیت کنیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: منافقین کوردل رسواترین انسان های تاریخ معاصر هستند زیرا با شعار دفاع از خلق بهترین و شریف ترین انسان ها را مظلومانه به شهادت رساندند.
انصاری افزود: ما در برهه کنونی نیاز مبرم به بازشناسی الگوهای برتر نظام امثال شهیدان رجایی، باهنر، صدوقی، بهشتی، صیاد شیرازی و عالمان و مجاهدان حق و فضیلت را داریم و باید آنها را به نسل جوان معرفی کنیم.


 
کد مطلب: 209605
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...