داخلی صفحه یزد خبر
 
فرماندار اشکذر: خانواده شهدا و ایثارگران مقدس ترین افراد جامعه هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱
فرماندار اشکذر در دیدار در جمع مدیرکل و معاونین بنیاد گفت: خانواده شهدا و ایثارگران مقدس ترین افراد جامعه هستند.
فرماندار اشکذر: خانواده شهدا و ایثارگران مقدس ترین افراد جامعه هستند
 
به گزارش "ایثار یزد" فرماندار شهرستان اشکذر صبح امروز با حضور در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امورایثارگران استان گفت: بنیادشهید از نهادهای مقدس است زیرا خانواده شهدا و ایثارگران مقدس ترین افراد جامعه هستند و خدمت در این نهاد موهبتی الهی است.
محمدعلی شاه حسینی افزود: ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران هیچ گاه از یاد ما نخواهد رفت و بر ما فرض است که هر طور بتوانیم در خدمت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
وی همچنین تاکید کرد: برگزاری یادواره شهدا فرصت مناسبی است که جوانانمان با اسطوره های بزرگ جامعه که شهدا هستند اشنا شوند و با الگوگیری از این عزیزان در مسیر مقدسشان گام بردارند.
فرماندار شهرستان اشکذر تصریح کرد: خانواده شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و ما باید نهایت تلاش خود را برای خدمت به آنان انجام دهیم تا شاید ذره ای از دین بزرگی که بر گردن ما دارند را ادا کنیم.
شاه حسینی آمادگی کامل دستگاه های اجرایی شهرستان برای خدمت به خانواده ایثارگران را اعلام کرد و خاطر نشان کرد: تمام مسئولان شهرستان وظیفه خود می دانند با مشارکت در برگزاری یادواره شهدا و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و اجرای سایر برنامه های فرهنگی ضمن جلب رضایت خانواده های شهدا و ایثارگران به کسب رضایت حق تعالی نائل آیند.
کد مطلب: 209621