داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: ایجاد اشتغال مولد و پایدار هدف اصلی بنیاد در سال جدید است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست شورای معاونین گفت: ایجاد اشتغال مولد و پایدار هدف اصلی بنیاد در سال جدید است.
مدیرکل بنیاد یزد: ایجاد اشتغال مولد و پایدار هدف اصلی بنیاد در سال جدید است
 
به گزارش "ایثار یزد" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد یکشنبه 11 تیرماه در نشست شورای معاونین در شهرستان اشکذر گفت: با توجه به نامگذاری امسال به "اقتصاد مقاومتی, تولید و اشتغال" ایجاد اشتغال مولد و پایدار هدف اصلی بنیاد در سال جدید است و باید تلاش کنیم جهت حل معضل اشتغال افراد جویای کار را به این سمت هدایت کنیم.
احمد ابراهیمی با اشاره به محدودیت دستگاه های دولتی در جذب متقاضیان افزود: اگر هر ایثارگری همت کند و به جای اینکه منتظر جذب دستگاه دولتی بنشیند از منابع خود اشتغالی بهره گیرد نه تنها مسئله خودش حل می شود بلکه می تواند برای دیگران نیز اشتغال زایی کند.
وی برون سپاری خدمات را از دیگر طرح های بنیاد عنوان کرد و گفت: با هدف تسهیل در روند خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و حذف مرزهای جغرافیایی در ارائه خدمت طرح برون سپاری خدمات در دستور بنیاد شهید قرار گرفت و ایثارگران می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت برخی از خدمات را دریافت نمایند.
ابراهیمی با بیان رویکرد فرهنگی بنیاد تصریح کرد: از آنجا که ارائه خدمات فرهنگی به خانواده ها در اولویت کاری این نهاد قرار داشته و دارد توجه به امور فرهنگی ایثارگران و فرزندان آنان از اهمیت بالایی برخوردار است که پرداختن به مسائل قرآنی اهمیت بیشتری دارد و تلاش در این زمینه باید مضاعف باشد.
وی با قدردانی از مسئولان استان و شهرستانهای تابعه در خصوص برگزاری یادواره شهدا و ساماندهی گلزار شهدا سطح استان همت و مساعدت بیشتر مسئولان امر را خواستار شد.
کد مطلب: 209640