داخلی صفحه یزد خبر
 
خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران موهبتی الهی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
گروه فرهنگی: فرماندار اشکذر گفت: بنیاد شهید از نهادهای مقدس است زیرا خانواده شهدا و ایثارگران مقدس‌ترین افراد جامعه هستند و خدمت در این نهاد موهبتی الهی است.
خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران موهبتی الهی است
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از یزد، محمدعلی شاه حسینی، فرماندار اشکذر صبح امروز در نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این شهرستان اظهار کرد: بنیاد شهید از نهادهای مقدس است زیرا خانواده شهدا و ایثارگران مقدس ترین افراد جامعه هستند و خدمت در این نهاد موهبتی الهی است.
شاه حسینی افزود: ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران هیچ گاه از یاد ما نخواهد رفت و بر ما فرض است که هر طور بتوانیم در خدمت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
وی همچنین تاکید کرد: برگزاری یادواره شهدا فرصت مناسبی است که جوانانمان با اسطوره های بزرگ جامعه که شهدا هستند اشنا شوند و با الگوگیری از این عزیزان در مسیر مقدسشان گام بردارند.
فرماندار اشکذر تصریح کرد: خانواده شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند و ما باید نهایت تلاش خود را برای خدمت به آنان انجام دهیم تا شاید ذره ای از دین بزرگی که بر گردن ما دارند را ادا کنیم.
شاه حسینی آمادگی کامل دستگاه های اجرایی شهرستان برای خدمت به خانواده ایثارگران را اعلام کرد و تصریح کرد: تمام مسئولان شهرستان وظیفه خود می دانند با مشارکت در برگزاری یادواره شهدا و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و اجرای سایر برنامه های فرهنگی ضمن جلب رضایت خانواده های شهدا و ایثارگران به کسب رضایت حق تعالی نائل آیند.
کد مطلب: 209912