داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: مددکاران رسولان امین بنیاد هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد در جمع مددکاران اجتماعی این نهاد گفت: مددکاران رسولان امین بنیاد هستند.
مدیرکل بنیاد یزد: مددکاران رسولان امین بنیاد هستند
 
به گزارش "ایثار یزد" مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد روز سه شنبه 13 تیرماه در همایش مددکاران اجتماعی این نهاد با اشاره به جایگاه حساس مددکاران گفت: مددکاران رسولان امین بنیاد هستند.
احمد ابراهیمی با بیان اهمیت خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران افزود: اینک که ما به این سعادت نائل آمده ایم که توفیق خدمت به بهترین خلق خدا را داشته باشیم باید قدردان این فرصت باشیم و با تمسک به شهدا و راه و رسم ارزشمند آنان بهترین خدمت را به جامعه ایثارگری انجام دهیم.
وی تلاش برای جلب رضایتمندی جامعه هدف را یکی از مهم ترین اهداف بنیاد خواند و اضافه کرد: مددکاران به عنوان خط مقدم در این جریان مهم ترین نقش را بر عهده دارند و باید با تلاش پیگیر و مستمر در جهت جلب رضایت جامعه ایثارگری گام بردارند.
ابراهیمی با تشریح اصول مددکاری مدرن, رازداری, برقراری ارتباط موثر و سازنده,احترام متقابل, برخورداری از دانش نوین در این حوزه و پرهیز از پیش داوری را از اصول مهم و اساسی در این زمینه خواند.
مدیرکل بنیاد یزد با تاکید بر لزوم تعامل با کارکنان بنیاد, معتمدین معین و مسئولان تصریح کرد: کار مددکاری یک کار گروهی است که به تنهایی به سرانجام نخواهد رسید پس مددکاران باید تلاش کنند با بهره گیری از توان همکاران, معتمدین معین بنیاد و مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به حل مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران اقدام کنند.
بیان دیدگاه ها و نظرات مددکاران و طرح مسائل و مشکلات این حوزه در شهرستانهای مختلف استان از دیگر بخش های این همایش یک روزه بود.
در پایان این همایش با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خدمات مددکاران بنیاد تجلیل شد.
کد مطلب: 209924