داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: تکریم ارباب رجوع مهم ترین هدف بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
احمد ابراهیمی در جمع کارشناسان اشتغال ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خادمین شهدا باید تکریم ارباب رجوع را به عنوان مهم ترین هدف بنیاد در نظر داشته باشند.
مدیرکل بنیاد یزد: تکریم ارباب رجوع مهم ترین هدف بنیاد است
 
به گزارش "ایثار یزد" مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد در همایش آموزشی کارشناسان اشتغال و کارآفرینی با تاکید بر لزوم تکریم ایثارگران در ادارات گفت: تکریم ارباب رجوع مهم ترین هدف بنیاد شهید است و خادمین شهدا باید تکریم ارباب رجوع را به عنوان اصلی اساسی در نظر داشته باشند.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: داشتن سعه صدر در برخورد با مسائل و مشکلات ایثارگران ضروری است زیرا با توجه به مشکلات جامعه و بعضا تنگناهای اقتصادی خانواده شهدا و ایثارگران مانند سایر اقشار جامعه در فشار و سختی هستند.
وی توجه به مسئله اشتغال ایثارگران با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به ویژه نامگذاری امسال به اقتصاد مقاومتی, تولید و اشتغال لازم و ضروری خواند.
ابراهیمی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه جلب رضایت خانواده های شهدا و ایثارگران در موضوع اشتغال بسیار سخت است لکن از آنجا که جامعه هدف ما بهترین خلق خدا هستند و در راه اعتلای میهن اسلامی بخشی از هستی خود را تقدیم کرده اند, وظیفه داریم تمام تلاش خود برای جلب رضایت آنان را انجام دهیم.
کد مطلب: 210002