داخلی صفحه یزد خبر
 
مددکاران در جهت جلب رضایت جامعه ایثارگری گام بردارند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
گروه فرهنگی: مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد گفت: مددکاران باید با تلاش پیگیر و مستمر در جهت جلب رضایت جامعه ایثارگری گام بردارند.
مددکاران در جهت جلب رضایت جامعه ایثارگری گام بردارند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد صبح امروز در همایش مددکاران اجتماعی این نهاد با اشاره به جایگاه حساس مددکاران اظهار کرد: مددکاران رسولان امین بنیاد هستند.
ابراهیمی با بیان اهمیت خدمت به خاندان مکرم شهدا و ایثارگران افزود: اینک که ما به این سعادت نائل آمده ایم که توفیق خدمت به بهترین خلق خدا را داشته باشیم باید قدردان این فرصت باشیم و با تمسک به شهدا و راه و رسم ارزشمند آنان بهترین خدمت را به جامعه ایثارگری انجام دهیم.
وی تلاش برای جلب رضایتمندی جامعه هدف را یکی از مهم ترین اهداف بنیاد خواند و اضافه کرد: مددکاران به عنوان خط مقدم در این جریان مهم ترین نقش را بر عهده دارند و باید با تلاش پیگیر و مستمر در جهت جلب رضایت جامعه ایثارگری گام بردارند.
ابراهیمی با تشریح اصول مددکاری مدرن، رازداری، برقراری ارتباط موثر و سازنده، احترام متقابل، برخورداری از دانش نوین در این حوزه و پرهیز از پیش داوری را از اصول مهم و اساسی در این زمینه خواند.
مدیرکل بنیاد یزد با تاکید بر لزوم تعامل با کارکنان بنیاد، معتمدین معین و مسئولان تصریح کرد: کار مددکاری یک کار گروهی است که به تنهایی به سرانجام نخواهد رسید پس مددکاران باید تلاش کنند با بهره گیری از توان همکاران, معتمدین معین بنیاد و مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به حل مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران اقدام کنند.
یادآور می شود در پایان این همایش یک روزه با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خدمات مددکاران بنیاد تجلیل شد.
کد مطلب: 210234