برگزاری نشست سرگروههای حلقه های صالحين مركز مقاومت بسيج بنیاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۸
نشست دو روزه فرماندهان و سرگروههای حلقه های صالحين مركز مقاومت بسيج در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۴و ۱۵ تيرماه در مجموعه فرهنگي ولايت استان قم برگزار شد.
برگزاری نشست سرگروههای حلقه های صالحين مركز مقاومت بسيج بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مركز مقاومت بسيج بنياد شهيد و امور ايثارگران در اين همايش گفت: بنياد شهيد و امور ايثارگران مجموعه ارزشمندی است كه با تدبير حضرت امام راحل در سال ۵۸ یعنی زمانی كه هنوز جنگی رخ نداده بود تشكيل شد و نگاه تيزبين بنيانگذار انقلاب اسلامی بر تمركز بر كار فرهنگی و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت از سوی این نهاد بود که این رسالت تا امروز ادامه دارد.
سرهنگ خزایی افزود: مجموعه بسيج بنياد شهيد و امور ايثارگران حول محور امور معنوی، اعتقادی، اخلاقی و بصيرتی نشست های سرگروههای حلقه های صالحين را شكل داده است و اين دوره نيز به همين منظور برگزار شده است.
وی ادامه داد: اين دوره آموزشی با حضور اساتيد مجرب و با همكاری و هماهنگی های مديران كل محترم بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قم در مجتمع ولايت برگزار شد.
سرهنگ خزایی گفت: بهره مندی از دو فضای نورانی حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمكران ره توشه معنوی مضاعفی برای ادامه راه خادمان بسيجی شهدا كه همان مسير شهدا است خواهد بود.
گفتنی است، اين دوره دو روزه با حضور ۱۸۰ نفر از بسيجيان بنياد شهيد و امور ايثارگران در مجتمع فرهنگی ولايت، با برنامه های آموزشی و سخنرانی سردار حاتمی راد و آيت ا.. كعبی عضور مجلس خبرگان رهبری و ديدار با آيت ا.. سعيدی امام جمعه قم و توليت حرم مطهر حضرت معصومه(س) و برنامه زيارت حرم مطهر و مسجد مقدس جمكران همراه بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 210324
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...