داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: حفظ عفاف و حجاب مصونیت جامعه از انحراف را در پی دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: حفظ عفاف و حجاب مصونیت جامعه از انحراف را در پی دارد.
 
به گزارش "ایثار یزد" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد روز یکشنبه 18 تیر به مناسبت هفته عفاف و حجاب در جمع کارکنان زن این نهاد گفت: عفاف و حجاب مصونیت جامعه از انحراف را در پی دارد بنابراین باید مبانی آن برای جوانان تبیین شود.
احمد ابراهیمی با اشاره به لزوم ارائه برنامه‌های فرهنگی متناسب با عفاف و حجاب خاطر نشان کرد: یکی از مواردی که شهدا پیوسته بدان تاکید داشته اند رعایت حجاب اسلامی هم برای مرد و هم برای زن بوده است بنابراین بنیاد که مروج فرهنگ ایثار و شهادت است در این زمینه نیز پیشگام باشد.
وی با بیان اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در این حوزه تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره بر تذکر لسانی تاکید می فرمایند و ما نیز با پیروی از ایشان هرگز از این مهم غافل نشویم.
مدیرکل بنیاد یزد با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در حوزه عفاف و حجاب, برگزاری مسابقه کتابخوانی و مقاله نویسی و همچنین برگزاری جلسات عقیدتی و فرهنگی با این موضوع را از جمله راه کارهای ترویج این واجب مهم دینی خواند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شاهد از اعضای بسیج این نهاد خواست موضوع ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را در دستور کار خود قرار دهند و با تشکیل حلقه های صالحین در این خصوص بحث و تبادل نظر کنند.
کد مطلب: 210468
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...