داخلی صفحه یزد خبر
 
راشد یزدی: فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
با هدف تجلیل از ایثارگری و خدمات شهدای اصناف دوازدهمین یادواره شهدای اصناف و بازاریان استان و 17 هزار شهید ترور کشور در یزد برگزار شد.
راشد یزدی: فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود
 
به گزارش "ایثار یزد" حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی در این یادواره در خصوص نقش شهدا در پیروزی انقلاب مقدس اسلامی ، توطئه های دشمنان و لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ولایتمداری به ایراد سخن پرداخت.
وی با تشریح شرایط حساس کنونی گفت: وقتی وضعیت بحرانی منطقه خاورمیانه را می نگریم ارزش کار بزرگ شهدا در حفظ آسایش و امنیت میهن اسلامی را بهتر درک می کنیم و برماست با تبعیت از راه پرافتخار شهدا از آرمانهای آنان پاسداری کنیم .
راشد یزدی تصریح کرد: دشمن در صدد است تا وحدت و اتحاد ما را با توطئه های مختلف درهم شکنند و ما باید هوشیارانه در مقابل آنان عمل کنیم و اجازه ندهیم با فتنه در صفوف ما رخنه کند.
همچنین مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در خصوص مصائب ائمه اطهار (ره) مراثی خوانی کردند و بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در راه تحقق اهداف دین و نظام و ارزش ها تاکید نمودند.
در حاشیه این مراسم معنوی نمایشگاهی از عکس ها ، وصایا و زندگی نامه شهدای استان یزد و بخصوص شهدای اصناف و بازاریان و شهدای ترور در معرض دید مردم گذاشته شد .
این مراسم که از روز شنبه آغاز شده است تا پایان هفته جاری در محل بسیج اصناف یزد واقع در خیابان آیت الله کاشانی پشت بیمارستان بهمن منعقد می باشد.
کد مطلب: 210684
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...