داخلی صفحه یزد خبر
 
حفظ عفاف و حجاب مصونیت جامعه از انحراف را در پی دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
گروه معارف: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: عفاف و حجاب مصونیت جامعه از انحراف را در پی دارد بنابراین باید مبانی آن برای جوانان تبیین شود.
حفظ عفاف و حجاب مصونیت جامعه از انحراف را در پی دارد
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد روز گذشته در جمع کارکنان زن این نهاد اظهار کرد: عفاف و حجاب مصونیت جامعه از انحراف را در پی دارد بنابراین باید مبانی آن برای جوانان تبیین شود.
ابراهیمی با اشاره به لزوم ارائه برنامه‌های فرهنگی متناسب با عفاف و حجاب گفت: یکی از مواردی که شهدا پیوسته بدان تاکید داشته اند رعایت حجاب اسلامی هم برای مرد و هم برای زن بوده است بنابراین بنیاد که مروج فرهنگ ایثار و شهادت است در این زمینه نیز پیشگام باشد.
وی با بیان اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در این حوزه تصریح کرد: مقام معظم رهبری همواره بر تذکر لسانی تاکید می فرمایند و ما نیز با پیروی از ایشان هرگز از این مهم غافل نشویم.
مدیرکل بنیاد یزد با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در حوزه عفاف و حجاب، برگزاری مسابقه کتابخوانی و مقاله نویسی و همچنین برگزاری جلسات عقیدتی و فرهنگی با این موضوع را از جمله راهکارهای ترویج این واجب مهم دینی خواند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شاهد از اعضای بسیج این نهاد خواست موضوع ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را در دستور کار خود قرار دهند و با تشکیل حلقه های صالحین در این خصوص بحث و تبادل نظر کنند.
منبع: بنیادشهید یزد
کد مطلب: 210759
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...