داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: شهدا به ما هویت بخشیدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۳
مدیرکل بنیاد یزد در دیدار با خانواده شهدا رستاق گفت: شهدا به ما هویت بخشیدند.
مدیرکل بنیاد یزد: شهدا به ما هویت بخشیدند
 
به گزارش "ایثار یزد "  مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان یزد با حضور در بخش رستاق از توابع شهرستان اشکذر ضمن دیدار با تعدادی از خانواده و ایثارگران از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
احمد ابراهیمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام تصریح کرد: عزت و عظمت ایران اسلامی مرهون ایثار شهداست و شهدا بودند که به ما هویت بخشیدند.
وی تاکید کرد: اگر حمایت همه جانبه پدران, مادران و همسران شهدا در پشت جبهه ها نبود, رزمندگان اسلام نمی توانستند با فراغ بال به جنگ دشمن بعثی بروند و قطعا خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در موفقیت های بدست آمده نقش پررنگی داشتند.
مدیرکل بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از مهم ترین برنامه های بنیاد شهید عنوان کرد و افزود: خانواده شهدا به عنوان گنجینه های ارزشمند هشت سال دفاع مقدس باید در برنامه های مختلف در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حضور داشته باشند.
ابراهیمی اجرای طرح عیادت و سرکشی مستمر و پیگیر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از دیگر برنامه های بنیاد عنوان کرد و خاطر نشان کرد: خادمین شهدا وظیفه خود می دانند به طور مستمر مسائل درمانی والدین, همسران شهدا و جانبازان سرافراز را پیگیری کنند.
کد مطلب: 210824