داخلی صفحه یزد خبر
 
حراست از انقلاب اسلامی در گرو انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی در یادواره شهدای هنزا گفت: حراست از انقلاب اسلامی در گرو انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است که باید توسط نهادهای فرهنگی و آموزشی انجام گیرد.
حراست از انقلاب اسلامی در گرو انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان است
 
به گزارش "ایثار یزد" یادواره شهدای روستای هنزا از توابع شهرستان مهریز استان یزد با حضور مسئولان و قشرهای مختلف مردم ولایتمدار دارالعباده در مسجد جامع این روستا برگزار شد.
حجت الاسلام  راشد یزدی در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی در 38 سال گذشته بارها توسط دشمنان در ابعاد مختلف مورد هجمه قرار گرفته ولی تمام آنها را بخاطر روحیه شهادت طلبی و فداکاری مردم با موفقیت پشت سر گذاشته است.
وی ادامه داد: دشمنان که تاب دیدن نظام و انقلاب اسلامی ما را ندارند همچنان به توطئه های خود بخصوص در ابعاد فرهنگی و اقتصادی ادامه می دهند و تلاش خواهند کرد نیت شوم خود علیه مردم مسلمان ایران و منطقه خاورمیانه را به هر نحو ممکن عملی کنند.
استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: پیروزی جبهه مقاومت در لبنان ، سوریه ، عراق و سایر مناطق بخاطر فداکاری رزمندگان جانبرکف اسلامی ، روحیه شهادت طلبی ، توجه به منویات مقام معظم رهبری و مرجعیت شیعه و همچنین ایستادگی بر اصول و ارزش های الهی است.
راشد یزدی گفت: باید همچنان روحیه شهادت طلبی را حفظ کرد و لحظه ای دست از اهداف و آرمان های الهی و انقلابی برنداشت و برای مقابله با تهدید نرم استکبارجهانی در عرصه های مختلف نظام حضوری آگاهانه داشت که دشمنان دست از توطئه های خود بر نداشته اند و برای تضعیف انقلاب اسلامی در دنیا تلاش می کنند.
روستای هنزا در دوران دفاع مقدس ملت ایران 30 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
کد مطلب: 211248