داخلی صفحه یزد خبر
 
انس با قرآن کریم چراغ راه بشر در برخورد با انحرافات و لغزشهاست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
شورای قرآنی شهرستان ابرکوه با هدف بسط و گسترش آموزش و ترویج فرهنگ قرآن کریم تشکیل شد.
انس با قرآن کریم چراغ راه بشر در برخورد با انحرافات و لغزشهاست
 
به گزارش "ایثار یزد" قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابرکوه در نشست شورای قرآنی این شهرستان گفت: انس با قرآن کریم چراغ راه بشر در برخورد با انحرافات و لغزشها در جامعه است.
احمد اکرمی با تاکید بر لزوم بسط و گسترش فعالیتهای قرانی در سطح مدارس و دانشگاه ها افزود: خانواده مهم ترین نقش را در پرورش اسلامی فرزندان ایفا می کند و پس از آن مدارس و دانشگاه ها هستند که جایگاه مهمی در هدایت نوجوانان و جوانان دارند.
وی خواستار انسجام بخشی به فعالیتهای قرآنی و پرهیز از موازی کاری دستگاه های فرهنگی شد و تصریح کرد: تربیت قرآنی جوانان هدف مهمی است که کارگزاران امور فرهنگی و به خصوص مربیان قرآن کریم در سر دارند لکن در سایه وحدت این مهم به موفقیت نزدیکتر خواهد بود.
اکرمی با تشریح برنامه های فرهنگی بنیاد شهید و امورایثارگران خاطر نشان کرد: تشویق جوانان به حضور در تشکل های قرآنی و آموزش صحیح مفاهیم این کتاب آسمانی مهم ترین هدف بنیاد است.
در این نشست که با حضور نمایندگانی از ادارات تبلیغات اسلامی, آموزش و پرورش, اوقاف و موسسات قرآنی شهرستان ابرکوه برگزار شد راه کارهای همکاری فی مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران با فعالین قرآنی شهرستان و انسجام بخشی این اقدامات به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
کد مطلب: 211362
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...