برگزاری نشست ستاد اقامه نماز بنیاد شهرستانهای تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با حضور نادر نصیری، حجت الاسلام والمسلمین حسین احمدیان مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد.
برگزاری نشست ستاد اقامه نماز بنیاد شهرستانهای تهران
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با اشاره به ترویج فرهنگ اقامه نماز گفت: موضوع نماز که یکی از تاکیدات مهم دین، خدا و رهبران مذهبی مسلمانان است، سرمنشا هر اصل خوب و بدی را تشکیل می‌دهد، به عبارت دیگر این فریضه الهی اصل اساسی انجام هر عمل نیک و خوبی را رقم می‌زند.
وی با تاکید بر اینکه باید اهمیت به نماز در ادارات و در میان مسئولان و کارکنان دستگاه‌ها به ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران همواره جاری باشد، خاطرنشان کرد: حضور افراد در نماز جماعت علاوه بر جلای روح، مایه خیر و برکت برای آن نهاد و دستگاه می‌شود.
نصیری گفت: باید حد و مرز اقامه نماز در ادارات مشخص شود و ما نیز برای این حد و مرز ارزش قائل شویم.

بازدید معاون بهداشت و درمان شهرستان های استان تهران از بنیاد ورامین

به گزارش «ایثار»، معاون بهداشت و درمان  اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان استان تهران و تیم همراه از بنیاد شهرستان ورامین بازدید کردند.
رضا رجبی دولت آبادی در این بازدید گفت: در راستای توانمندسازی کارشناسان شهرستان ها  و نظارت بر روند ارائه خدمات در اجرای برنامه تحول سلامت جامعه هدف در حوزه بهداشت و درمان، تیمی متشکل از معاون و کارشناسان معاونت بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان استان تهران از واحد درمان ارائه دهنده خدمات سلامت و درمان در شهرستان بازدید و عملکرد واحدهای مختلف بهداشت و درمان را مورد بررسی قرار دادند.
معاون بهداشت و درمان  اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان استان تهران افزود: در این نظارت، عملکرد کارشناسان شهرستانی معاونت بهداشت و درمان به صورت تخصصی و بر اساس چک لیست های استاندارد ارزیابی و بررسی می شود.
معاون بهداشت و درمان به همراه اعضای تیم نظارت ستادی معاونت در نشستی که با حضور رییس و معاون بهداشت و درمان بنیاد شهرستان شهرستان برگزار شد، ضمن ارائه گزارش بازدید خود، نسبت به حل مشکلات و انتظارات موجود، پیشنهادهای خود را ارائه دادند.
وی در این نشست با ابراز خرسندی از اینکه با نظارت و ارزیابی بخش درمان شهرستان، می توان از نقاط قوت و ضعف موجود در شهرستان آگاهی یافت، افزود: حضور تیم کارشناسی معاونت بهداشت و درمان اداره کل فرصتی برای راهنمایی و آموزش پرسنل و رفع اشکالات موجود است.
معاون بهداشت و درمان اداره کل ابراز امیدواری کرد: نتیجه بازدیدها برای رفع مشکلات و برطرف شدن نواقص موجود در ارائه خدمت بهتر به جامعه هدف در حوزه سلامت است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211468