برکت وجود خانواده‌های شهدا سبب تداوم انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
مدیرکل بنیاد البرز برکت وجود خانواده‌های شهدا را سبب تداوم انقلاب اسلامی‌ دانست و بیان داشت: صبر و ایثار خانواده‌های شهدا الگویی قدرتمند برای مسئولین در راستای پیشبرد اهداف نظام و عزتمندی کشور است.
برکت وجود خانواده‌های شهدا سبب تداوم انقلاب اسلامی است
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان البرز به همراه جمعی از خادمان شهدا در قالب طرح سپاس و با هدف ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های شهدا و ایثارگران به دیدار خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «حسن نظام» و «احمد تفتیشی» رفته و ضمن دلجویی به مشکلات وی رسیدگی کردند.
ابراهیم طاهرنژاد برکت وجود خانواده‌های شهدا را سبب تداوم انقلاب اسلامی‌ دانست و بیان داشت: صبر و ایثار خانواده‌های شهدا الگویی قدرتمند برای مسئولین در راستای پیشبرد اهداف نظام و عزتمندی کشور است.
وی در ادامه تصریح کرد: مسیر ایثار و شهادت از جاده‌ صبر و ایثارگری می‌گذرد زیرا برای پیروزی باید جنگید، خون داد، فداکاری کرد تا انقلاب اسلامی مانند همیشه عزت خود را حفظ کند.
شایان‌ذکر است حاضرین در پایان با تجلیل از صبر و ایثارگری این جانبازان معزز به‌رسم تکریم با اهداء لوح تقدیر از وی تجلیل به عمل آوردند و ‌بار دیگر با آرمان‌های مقدس شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211475