تمام دست آوردهای نظام ما حصل خون شهدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان داشت: تمام دست آوردهای نظام ما حصل خون شهدا و رشادت های این عزیزان است و به همین خاطر «شهدا» فراموش ناشدنی و ماندگار هستند.
تمام دست آوردهای نظام ما حصل خون شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه با حضور در منزل تعدادی از خانواده های ایثارگر کرمانشاهی، مسائل و مشکلات این عزیزان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
در این دیدار که با حضور جواد پورامین سرپرست و مسئولین بنیاد کرمانشاه انجام شد، حجت الاسلام عسگری ضمن پاسداشت حماسه آفرینی های شهدای والامقام و جامعه ایثارگری، گفت: شهدا و خانواده های معظم ایشان با ایثارگری های که در طول انقلاب و دفاع مقدس از خود نشان دادند حق بزرگی به گردن ما دارند و اینها در واقع حافظان نوامیس مردم و مکتب نورانی اسلام بوده و هستند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: اگر قدر رشادت ها و فداکاری های شهدا و خانواده های ایثارگر آنها را ندانیم، به نظام و اسلام جفا کرده ایم چرا که این عزیزان با اهدای جان و مال خود در مقابل تمامی توطئه های ریز و درشت استکبار ایستادگی کرده و کشور را از گزند دشمنان دور نگه داشتند.
حجت الاسلام عسگری افزود: تمام دست آوردهای نظام ما حصل خون شهدا و رشادت های این عزیزان است و به همین خاطر شهدا فراموش ناشدنی و ماندگار هستند.
در پایان از خانواده های معظم شهیدان ارسلان مرتاضی، جلا نوری، ابوالحسن افرنگ هاشمی و فریبرز حاتمی تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211500