انتصاب مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت طی حکمی حجت الاسلام سید احمد ابطحی را به عنوان مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت
 
به گزارش «ایثار»، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:
حجت الاسلام جناب آقای سید احمد ابطحی
با سلام
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، جناب‌عالی را به‌عنوان «مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت» منصوب می‌نمایم.
بدون شک حفظ و ترویج و اعتلای فرهنگ شهادت طلبی و ایثارگری به عنوان بالاترین ارزش های الهی در جامعه و ترویج آرمان های بلند شهیدان که همانا اعتلای کلمه الله و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آراستن فضای جامعه به زینت یاد و نام و زنده نگه داشتن یاد شهیدان است باعث حفظ و تقویت و نهادینه شدن راه شهیدان است.
امید است با سرلوحه قرار دادن فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) و در راستای اجرایی نمودن ماده 63 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران عزیز و رعایت اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید این رسالت عظیم را محقق سازید.
توفیق جناب‌عالی را در تحقق سیاست گذاری در زمینه احیا، حفظ و ترویج و نهادینه نمودن فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت، ساماندهی و هماهنگی در برنامه ریزی های کلان دستگاه ها و نهادهای متولی و به کارگیری ظرفیت های جامعه و کشور برای تحقق اهداف شهیدان، جانبازان و آزادگان از درگاه ایزد متعال خواستاریم.
سیدمحمدعلی شهیدی
معاون رییس جمهور و دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت
انتهای پیام/
کد مطلب: 211604