برگزاری نخستین جلسه از دوره دوم كميته حقوقی و نظارت در بنياد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
نخستین جلسه از دوره دوم جلسات كميته حقوقی و نظارت با رياست مدیرکل تأمين مسكن و گلزارهای شهدای بنياد شهيد و امور ايثارگران برگزار شد.
برگزاری نخستین جلسه از دوره دوم كميته حقوقی و نظارت در بنياد
 
به گزارش «ایثار»، خداکرم كوليوند مديركل تأمين مسكن و گلزارهای شهدای بنياد شهيد و امور ايثارگران در این رابطه گفت: نخستین جلسه از دوره دوم كميته حقوقی و نظارت در تاريخ 11 مردادماه با حضور آقای ابراهیم كاظمی مؤمن سرايی ریيس دبيرخانه ستاد هماهنگی و پيگيری مناسب‌سازی كشور و نمايندگان دستگاه‌های اجرايی و تشکل‌های مردم‌نهاد ايثارگران و معلولان، در دفتر اداره كل تأمين مسكن و گلزارهای شهدای بنياد تشكيل شد.
وی افزود: كميته مورد نظر در راستای تمهيد راهكارهای حقوقی و نظارتی نيل به ضمانت‌های اجرای قوانين مناسب‌سازی تشكيل شد و در دوره اول، ۹ جلسه آن برگزار شده است كه نتايج آن طی مکاتبه‌ای به دبير محترم ستاد هماهنگی و پيگيری مناسب‌سازی كشور پيشنهاد و برخی از آن‌ها در چهارمين جلسه این ستاد تصويب شد.
كوليوند اضافه كرد: احصاء وظايف قانونی دستگاه‌های اجرايی در زمينه مناسب‌سازی يكی از موارد شرح وظايف اين كميته است كه پرداختن به آن از اهميت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین در نظر داریم كميته حقوقی و نظارت به‌صورت منظم هر ماه يك جلسه با تقويم زمانی مشخص را تا پايان سال برگزار کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 213819