معاون توسعه مدیریت بنیاد:
سامانه سجایا در بنیاد یکی از سامانه‌های برتر الکترونیکی کشور است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سامانه سجایا در بنیاد یکی از سامانه‌های برتر است که در تمام نقاط کشور به جامعه هدف گسترده بنیاد ارائه خدمت می‌کند.
سامانه سجایا در بنیاد یکی از سامانه‌های برتر الکترونیکی کشور است
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی روز چهارشنبه 18 مردادماه در اولین دوره فرآیند ارزیابی جایزه دولت الکترونیک در بنیاد شهید و امور ایثارگران که با حضور نمایندگان دبیرخانه این جایزه در سالن اجتماعات ساختمان شهید مقیمی بنیاد برگزار شد، با بیان اینکه امروز شاهد رشد و بلوغ مردم در زمینه‌های گوناگون سیاسی، اجتماعی و به خصوص علمی هستیم گفت: با توجه به این رشد و پیشرفت، دولت و تمام دستگاه‌های اجرایی نیز هر روز به سمت استفاده بیشتر از دستاوردها و پیشرفت‌های علمی در ارائه خدمات حرکت می‌کنند.
وی افزود: دولت یازدهم اهتمام زیادی در زمینه پیشرفت خدمات الکترونیک در نظام اداری کشور داشت و این مسیر در دولت دوازدهم نیز استمرار خواهد داشت. بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز همواره تلاش جدی در این زمینه داشته است و امروز سامانه سجایا در بنیاد یکی از سامانه‌های برتر کشور است که در تمام نقاط کشور به جامعه هدف گسترده بنیاد ارائه خدمت می‌کند. همچنین بنیاد در زمینه اتوماسیون اداری پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است و یکی از نمونه‌های بسیار مطلوب در سطح کشور محسوب می‌شود.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: امروز با افتخار اعلام می‌کنیم که هر دستگاهی در سطح کشور که بر اساس قانون به ایثارگران ارائه خدمت می‌کند، می‌تواند از سامانه سجایا در زمینه ارائه خدمت خود کمک بگیرد.
میرمرادی با تاکید بر افزایش سطح دانش در امور اجرایی کشور گفت: امروز نگاه‌های سنتی کنار رفته‌اند و باید با نگاه علمی و مدرن به پیش حرکت کرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران دستگاهی است که در عین خدمات رسانی، وظیفه مهم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیز بر عهده دارد و همین موضوع سبب می‌شود که دقت و دانش در این نهاد روز به روز افزایش پیدا کند.
وی افزود: تلاش می‌کنیم در بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه مدیریت دانش و با توجه به میزان توانمندی فردی و جمعی گام برداریم. نکته حائز اهمیت در این زمینه افزایش هوش سازمانی در بنیاد است که خوشبختانه امروز شاهد شرایط مناسبی در این زمینه هستیم و می‌توانیم برای رفع بخش مهمی از مشکلات به نیروهای داخل بنیاد اکتفا کنیم.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: خوشبختانه در سال‌های اخیر ضریب دانش همکاران ما در مجموعه بنیاد افزایش زیادی داشته است و در حال حاضر 65 درصد از کارکنان این مجموعه دارای تحصیلات عالیه هستند. همچنین در زمینه آموزش برای کارکنان در خود بنیاد گام‌های بسیار ارزشمند و ماندگاری برداشته شده است.
میرمرادی در پایان تاکید کرد: اگر می‌خواهیم سازمانی هوشمند و یادگیرنده باشیم، لازم است اصل شفافیت را در امور به کار ببندیم تا نقاط ضعف به خوبی مشخص شوند و به سرعت زمینه برطرف کردن آن ایجاد شود.
گفتنی است این جلسه با حضور مدیران کل حوزه معاونت توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران و نمایندگان معاونت ها و مراکز مستقل بنیاد برگزار شد و در ادامه نشست‌های کارگروه‌های تخصصی برای بررسی و ارزیابی جایزه دولت الکترونیک در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 213959