رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:
بنیاد در چهار سال اخیر خدمات اثربخشی به ایثارگران ارائه داده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در چهار سال اخیر خدمات اثربخشی را برای ایثارگران کشور داشته است.
بنیاد در چهار سال اخیر خدمات اثربخشی به ایثارگران ارائه داده است
 
به گزارش «ایثار» عبدالرضا عزیزی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) افزود: از جمله خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران می توان به پرداخت مطالبات ایثارگران بعد از 14 سال به مبلغ 5 هزار میلیارد تومان، اشتغالزایی برای چندین هزار ایثارگر، اجرایی کردن طرح پایش سلامت ایثارگران و بازدید از ایثارگران با حضور عالی ترین مقام اجرایی کشور اشاره کرد.
ناظر مجلس در شورای عالی اشتغال کشور با اشاره به لزوم استمرار اشتغال زایی برای ایثارگران افزود: از حجت الاسلام شهیدی می خواهیم به رویه اشتغالزایی و حمایت از کارآفرینی ایثارگران سرعت بخشند و مجلس شورای اسلامی نیز با تمام توان از این اقدام حمایت می نماید.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رضایت از عملکرد 4 سال اخیر مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: خدمات انجام شده برای ایثارگران در تاریخ کشور اهمیت دارد و نسل های آینده به میزان توجه نسل ما به مدافعین و جان نثاران کشور و دین، به قضاوت خواهند نشست.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 214114
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...