بنیاد حامی اصلی فرزندان شاهد و ایثارگر است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد مرکزی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در همه مراحل حامی اصلی فرزندان شاهد و ایثارگر است و با توجه به شرایط فعلی تمام تلاش مان را برای انتخاب رشته بهتر برای داوطلبین می کنیم.
بنیاد حامی اصلی فرزندان شاهد و ایثارگر است
 
به گزارش «ایثار»، معاون فرهنگی و اموراجتماعی بنیاد مرکزی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در همه مراحل حامی اصلی فرزندان شاهد و ایثارگر است و با توجه به شرایط  فعلی تمام تلاش مان را برای انتخاب رشته بهتر برای داوطلبین می کنیم.
محمدرضا گرجی گفت: نخستین کارگاه آموزشی انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 به ‌صورت هم‌زمان و آنلاین و از طریق ویدئو کنفرانس  از مرکز با همکاری مرکز مخابرات استان مرکزی برگزار شد.
وی افزود: برگزاری این کارگاه آموزشی به‌صورت ویدئو کنفرانس با توجه به صرفه‌جویی وقت، کمک شایانی در موضوع انتخاب رشته است و نقش به سزایی در ارائه خدمات مشاوره‌ای به داوطلبان شاهد و ایثارگر دارد.
گرجی تصریح کرد: در راستای کمک به انتخاب صحیح رشته‌های تحصیلی متناسب با آینده شغلی و نیازهای جامعه بنیاد و واحد آموزش نقش بسزایی دارد.
وی افزود: داوطلبان هنگام انتخاب رشته به میزان علاقه و توانایی های خود توجه کرده و برای کسب موفقیت بیشتر در زمینه تحصیلی این دو را در اولویت قرار دهند.

آزادگان الگوی تمام قد غیرت، عزت و شرافت هستند
همچنین محمد رضا گرجی از روز 26 مرداد به عنوان یک روز ملی و خاطره انگیز نام برد که آحاد مختلف ایران اسلامی نسبت به مقام رفیع آنان سر تعظیم فرود می آورند.
گرجی افزود: گردهمایی آزدگان اردوگاه موصل همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشور از 25 مردادماه در شهرستان خمین برگزار و تا 27 مرداد ادامه دارد.
وی گفت: سه هزار و هفتصد آزاده در اردوگاه موصل اسیر بودند و این گردهمایی با حضور آزادگانی که نزدیک به ده سال در اردوگاه موصل دوران اسارت خود را گذرانده اند، برگزار می شود.
گرجی تاکید کرد: قزیب به کل آزادگان اردوگاه موصل برای حضور در این گردهمایی ثبت نام کردند.
وی با اشاره به اینکه آزادگان آبروی نظام اسلامی هستند خاطرنشان کرد: آزادگان با تحمل سختی‌ها، مشقت‌ها و ناملایمات هرگز از باورها و اعتقادات خود عقب نشینی نکردند و به همین دلیل آزادگان الگوی تمام قد غیرت، عزت و شرافت هستند.
گرجی با تجلیل از مقام والای آزادگان، جانبازان و ایثارگران آنان را سندهای افتخار نظام اسلامی دانست و افزود: سرافرازی ملت بزرگ ایران مدیون صبر و استقامت اسوه های مقاومت است.
وی آزادگان را سفیران مجاهد نظام اسلامی دانست و ادامه داد: آزادگان عزیز در دوران اسارت با صبر و مقاومت خود جلوه های نابی از ایثار و حماسه را به تصویر کشیدند و پیام انقلاب اسلامی را به جهان مخابره کردند.
گرجی در پایان اظهار کرد: آزادگان سرمایه های ملی هستند که با صبر و استقامت خود به نظام اسلامی آبرو بخشیدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214295
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...