رونمایی از نماهنگ «کبوتر اسیر» در سالروز ورود آزادگان به وطن
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵
قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: در سالروز ورود آزادگان به وطن نماهنگ «کبوتر اسیر» که توسط فرزند شهید «جواد خانی» تولید شده است، رونمایی می شود.
رونمایی از نماهنگ «کبوتر اسیر» در سالروز ورود آزادگان به وطن
 
به گزارش «ایثار»، قاسم ملکدار اظهار کرد: 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی است، آزادگانی که اسوه های صبر و استقامت مظهر از خود گذشتگی و ولایت پذیری هستند.
قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: آزادگان نماد و اسطوره مقاومت و دفاع از میهن اسلامی‌اند و در دوران اسارت با توکل به خدا پایبند به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند.
وی با تشریح برنامه های 26 مردادماه سال جاری، اظهار کرد: در سالروز ورود آزادگان به وطن آهنگ و نماهنگ «کبوتر اسیر» که به سفارش معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و با خوانندگی «جواد خانی» تولید شده است در همایش سراسری آزادگان که در نیشابور برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.
ملکدار خاطر نشان کرد: جواد خانی فرزند شهید «جواد خانی» که پس از شهادت پدر متولد شده برای خانواده های شهدا و ایثارگران به ویژه شهدای غریب و آزادگان نماهنگ «کبوتر اسیر» را تولید و در همایش سراسری آزادگان اجرا می کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214306