مسابقات سراسری قرآن کریم جامعه ایثارگران کشور برگزار می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی خبر داد: بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه ایثارگران سراسر کشور در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) برگزار می شود.
مسابقات سراسری قرآن کریم جامعه ایثارگران کشور برگزار می شود
 
به گزارش «ایثار»، بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه ایثارگران سراسر کشور در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) برگزار می شود.
عابدین عابدی مقدم با اعلام این خبر گفت: بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه والدین، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده های آنان در جوار حرم علی ابن موسی الرضا (ع) برگزار می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: این دوره از مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر در رشته های حفظ، قرائت، مفاهیم و تفسیر قرآن برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو مرحله خواهران و برادران برگزار می شود، تصریح کرد: این مسابقات با حضور 720 نفر از سراسر کشور در جهت ترویج فرهنگ قرآن در بین جامعه ایثارگری آخر هفته جاری برگزار می شود.
عابدی مقدم با بیان اینکه این مسابقات از 26 مرداد تا دو شهریور در هتل صدر مشهد مقدس برگزار می شود، اظهار داشت: مسابقات برادران از تاریخ 26 الی 29 مردادماه با حضور  320 نفر و مسابقات خواهران از تاریخ 30 مرداد الی 2 شهریور ماه با حضور 400 نفر برگزار می شود که 29 نفر از استان خراسان رضوی در این مسابقات با یکدیگر به رقابت می پردازند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به اینکه داوران این مسابقات از داوران برجسته کشوری که ایثارگر نیز هستند، خاطرنشان کرد: بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه ایثارگری در رده سنی 15 تا 20،21 تا 35 و 31 سال به بالاتر برگزار می شود.
وی در پایان افزود: مسابقین در کنار برگزاری مسابقه قرآنی از زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) نیز بهره مند خواهند شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214313
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...